reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
ale mnie sie nie chce do roboty isc jutro
najechetniej przesiedziala bym te 3 tygodnie do stymulki w domu bo nic innego po glowie mnie nie chodzi
 
ale mnie sie nie chce do roboty isc jutro
najechetniej przesiedziala bym te 3 tygodnie do stymulki w domu bo nic innego po glowie mnie nie chodzi
mnie tez nic innego po glowie nie chodzi, dlatego ciesze sie ze jutro do roboty, :-pprzynajmniej przez 8 godzin nie bede myslec o punkcji, pecherzykach, jajeczkach, zaplodnieniu...
 
Kobity
Mam jeszcze jedno pytanie. Powiedzcie na jakich protokolach byliscie i jakie leki w jakich dawkach bralyscie?[/QUOTE]
Hajka dziewczęta ;-)
Lolitko ja jestem na długim protokole i tak jak wspominałam już chyba wcześniej gonal i dipehrelina ale różnie czasem rano jedna dipe i wieczorem dwa gonale czasem tylko gonale czasem 1 to 1to , a wy jak miałyście i interesuje mnie czy wam lekarz mówił że np gonal wieczorem a dipehereline rano albo odwrotnie bo nam wcześniej lekarz mówił że rano dipe a wieczorem gonal a nasz obecny twierdzi że to nie ma znaczenia wiec ciekawi mnie co wasi spece wam móiwli???;-);-)Hm...co do miziania nam wcześniej lekarz mówił żeby działać po transferku , ale czy to czasem nie szkodzi jak za często i za dużo????????
Ja byłam w sobotę u doktorka, pęcherzyków sporo i punkcja już w środę , a on zakładał wcześniej że będzie w sobotę dopiero transferek w następny poniedziałek oh...mam nadzieję że tym razem naprwadę nam sie uda. Czy któraś z was brała po transferze przez te dwa tygodnie cos na uspokojenie bo mój doktorek już wystawił mi recepty na lutka ale wystawił mi tez na relanium???????czym mnie bardzo zdziwił co o tym myślicie???????
Ewelinka Natka trzymam wciąż kcukasy będzie dobrze musi!!!! :tak::tak::tak:
 
Kobity
Mam jeszcze jedno pytanie. Powiedzcie na jakich protokolach byliscie i jakie leki w jakich dawkach bralyscie?
Hajka dziewczęta ;-)
Lolitko ja jestem na długim protokole i tak jak wspominałam już chyba wcześniej gonal i dipehrelina ale różnie czasem rano jedna dipe i wieczorem dwa gonale czasem tylko gonale czasem 1 to 1to , a wy jak miałyście i interesuje mnie czy wam lekarz mówił że np gonal wieczorem a dipehereline rano albo odwrotnie bo nam wcześniej lekarz mówił że rano dipe a wieczorem gonal a nasz obecny twierdzi że to nie ma znaczenia wiec ciekawi mnie co wasi spece wam móiwli???;-);-)Hm...co do miziania nam wcześniej lekarz mówił żeby działać po transferku , ale czy to czasem nie szkodzi jak za często i za dużo????????
Ja byłam w sobotę u doktorka, pęcherzyków sporo i punkcja już w środę , a on zakładał wcześniej że będzie w sobotę dopiero transferek w następny poniedziałek oh...mam nadzieję że tym razem naprwadę nam sie uda. Czy któraś z was brała po transferze przez te dwa tygodnie cos na uspokojenie bo mój doktorek już wystawił mi recepty na lutka ale wystawił mi tez na relanium???????czym mnie bardzo zdziwił co o tym myślicie???????
Ewelinka Natka trzymam wciąż kcukasy będzie dobrze musi!!!! :tak::tak::tak:[/QUOTE]


o aga, fajnie ze jestes!
tez bym chciala relanium, a najlepiej narkoze na najblizsze 3 tygdnie, bo sie bardzo denerwuje, ale chyba meliska musi wystarczyc. ktory raz probujesz? jak sie czujesz po stymulce?
ja mam punkcje miec we wtorek, ale nikt nie mowil kiedy transfer :-(buu!
 
:-)Kobitki, a jednak siknęłam i ....................................................................................................
są dwie kreski :-)
Ewelinko wielkie wielkie gratki wierzę że tescior za dwa dni i betka to potwierdza:tak::tak::tak:

o aga, fajnie ze jestes!
tez bym chciala relanium, a najlepiej narkoze na najblizsze 3 tygdnie, bo sie bardzo denerwuje, ale chyba meliska musi wystarczyc. ktory raz probujesz? jak sie czujesz po stymulce?
ja mam punkcje miec we wtorek, ale nikt nie mowil kiedy transfer :-(buu!
Hejka Kahaaa to będzie nasze trzecie podejście w tym w międyczasie dwa razy mrozaki.Po stymulce spoko tylko humorki mi się potrafiią zmieniac z ekundy na sekunde;-)wiesz nam powiedział kiedy transfer zapytałam u nas teraz będą podawać 5 dniowy zarodki a wam?????
Tak czytam zaległości i staram się coś wtrącić do poszczególnych wątków sta Ewelinko najpierw kciuki a zaraz potem gratulacje:))))))))))))))))))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka Kahaaa to będzie nasze trzecie podejście w tym w międyczasie dwa razy mrozaki.Po stymulce spoko tylko humorki mi się potrafiią zmieniac z ekundy na sekunde;-)wiesz nam powiedział kiedy transfer zapytałam u nas teraz będą podawać 5 dniowy zarodki a wam?????
ja nic nie wiem, chyba 3 dniowe, wiec by wychodzilo, ze transfer w piatek wzglednie w sobote. mialas po jednym zarodku podawanym czy po dwa?
 
Przyznam, że ja wytrzymałości na ból nie mam żadnej, więc może lepiej, że mnie uśpili....Ja mam okres i już umieram.
Co do usypiania ja też jestem za usypianiem na te 10min ja bym nie wyrobiłą z bólu ale mnie pytali czy chce znieczulenie miejscowe czy ogólne oczywiście wybrałam ogólne:)

ja nic nie wiem, chyba 3 dniowe, wiec by wychodzilo, ze transfer w piatek wzglednie w sobote. mialas po jednym zarodku podawanym czy po dwa?
Kochana za każdym razem po dwa wiesz co mnie najbardziej martwi że według badań wszystko jest oki wiec nie wiem czemu do tej pory nie mamy baby czuje zępowoli zaczynam warować zmykam spatki zajrze jutro dziewczątka pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
interesuje mnie czy wam lekarz mówił że np gonal wieczorem a dipehereline rano albo odwrotnie bo nam wcześniej lekarz mówił że rano dipe a wieczorem gonal a nasz obecny twierdzi że to nie ma znaczenia wiec ciekawi mnie co wasi spece wam móiwli???;-);-)

nie ma znaczenia i nie ma zadnych przeciwskazan do jednoczesnego przyjmowania obu. i to na 100%


ps. dziewczyny - mnie sie chyba cos w glowe robi. nastawilam budzik o godzine za wczesnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i teraz siedze jak ten marek i czekam az sie rozjasni coby do pracy sie mozna bylo zbierac. a czulam sie taka zmeczona jak wstawalam i nie wiedzialam dlaczego. ahhhh - starosc nie radosc, nie ma co
 
reklama
ps. dziewczyny - mnie sie chyba cos w glowe robi. nastawilam budzik o godzine za wczesnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i teraz siedze jak ten marek i czekam az sie rozjasni coby do pracy sie mozna bylo zbierac. a czulam sie taka zmeczona jak wstawalam i nie wiedzialam dlaczego. ahhhh - starosc nie radosc, nie ma co

hihi, oj lolitka ty to calkiem zakrecona jestes. a mowilas wczoraj, ze ci sie do pracy isc nie chce, a tu prosze jaka pracowita pszczolka!
 
Do góry