reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
[emoji23][emoji23][emoji23]
Mam 2.08 USG[emoji33]. Bez zabieku [emoji23]. @Evela.6 wpiszesz mnie? Ten tydzień mam jako tako spokojny, a potem będzie szał [emoji33] A 3.08 jadę na szczepienie limfocytami jak USG będzie w porządku [emoji3590]
Ja bede trzymac kciuki za usg, a Ty za to zebym jakos dotarla do PL z moimi szogunami. Nocnym lotem [emoji2358]
Umowa stoi?[emoji16]
 
Cześć i czołem dzisiaj,u mnie oczywiście nie może być za dobrze bo na papierze rano zobaczyłam dwie kreski krwi ale bardzo bardzo malutko i ciemnej wręcz brązowej, mam nadzieję, że to od tego nieszczęsnego krwiaka... Do lekarza nie będę pędzić dziś bo nawet nie mam gdzie a dopiero 16 sierpnia mam wizytę, teraz to zupełnie nie wiem jak wytrzymam... 😔😔 mam nadzieję, że to nie żaden efekt infekcji czy mojego wygrzania pod kołdrą 😑😑😑

W ogóle powiedzcie mi czy częste USG w ciąży szczególnie w 1 trymestrze szkodzi dziecku?
 
Ten wczorajszy troll, który wypisywał takie banialuki skłonił mnie do tego abym napisała wam, co ja, jakiś czas temu dostałam za wypowiedź... Nie dość, że z tym osobnikiem muszę przebywać od czasu do czasu, to ostatnio gdy byłam po 3 próbie inseminacji i dość mocno się z tą osobą pokłóciłam, tak mi podniosła ciśnienie, że wypaliłam do niej, że dziękuję za takie nerwy, że przez to wszystko pewnie się nie uda... I co usłyszałam..., że to dobrze...[emoji55][emoji15] Rozumiecie... Ta osoba powiedziała, że dobrze, że mi się nie uda... Ta osoba wie, z czym się razem z mężem borykamy. A ostatnio usłyszałam od niej, że jeśli nie jestem gotowa mentalnie i sobie nie wizualizuję tego, że będę w ciąży to mi się nie uda... To ja się kuwa pytam... Czy moja Mama w wieku 17 lat była gotowa na zostanie matka? [emoji15] I potem pomyślałam jeszcze o Was dziewczyny... Mało dajecie z siebie? Podporządkowując czasem lata swojego życia o upragnioną dzidzie? Ile łez, zastrzyków, nerwów, bólu to kosztuje... Bardzo krzywdzące są takie słowa..., czy to osób z otoczenia czy takiego właśnie trolla... I nie potrafię ich wyplenic z głowy...
Trzeba bylo powiedziec, ze jestes zs to gotowa mentalnie, żeby zakończyć te znajomosc. I ze nie bedziesz kontykowac konwersacji, bo musialabys wykopac pod sobą dolek, zeby zejsc do jej poziomu.
 
Ja też się wkurzyłam, jak przeczytałam posty tego trolla, od razu zablokowałam ją[emoji2356] Jeszcze przed procedura in vitro chodziłam na paznokcie do takiej dziewczyny na osiedlu, i na którejś wizycie poruszyłyśmy temat in vitro.. I ona powiedziała, że jest przeciwna bo z in vitro rodzą się chore dzieci... [emoji2356][emoji2356]No ja pier****. Powiedziałam jej wtedy, że to nie prawda i nie zgadzam się z jej zdaniem.. Nie mówiąc oczywiście o moich planach. Na paznokcie więcej do niej nie poszłam.
To jest okropne jak ludzie sa po pierwsze niedouczeni/ nieświadomi a Po drugie bez ogłady i hamulcow zeby glosic takie teorie. Z własnych obserwacji wiem, że te dzieci sa zupelnie normalne, żeby nie powiedziec, że ładne i madre często wrecz wyróżniajace sie pozytywnie. Znam osobiście pary, który posiada dzieci z invitro. Zarodki zawsze sa wybierane te najlepsze czesto badane etc.
 
Dziewczyny ,a wiecie co moja teściowa mi powiedziała,że oby teraz znowu co nie wyszło z tego in vitro.Po prostu szkoda gadać.Zamiast pocieszyć i wesprzeć😡
Teściowo, teściowo, a niech cię szlag trafi, to, co ty wyczyniosz, diabeł nie potrafi 😂

Ty jej nie słuchaj, nie przejmuj się i walcz o to co dla was jest spełnieniem. Nie lubię jak mi się skrzydła piscina. Okrutna baba z niej
 
reklama
Do góry