reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie masz nic cennego do napisania to po co w ogóle jesteś na tym forum . Chyba nic z tych rzeczy tutaj nie dotyczy Ciebie więc żegnamy [emoji6]i nie pozdrawiamy [emoji1787]
Tu w komentarzach pod takim postem na taki temat udzielają się tak niepoważne osoby że aż szkoda psuć oczy na czytanie tego wszystkiego, mimo wszystko trochę szacunku do innych byś cię mogli okazać chyba że was tego nie nauczono. To trudno. Życzę wszystkimi którzy udzielali się co do moich komentarzy więcej rozumu i dojrzałość
 
reklama
ja nie powiedziałam że dużo wiem, tylko to co się stało mojej siostrze jest straszne i nie chciałam ominąć tego posta bez napisania o tym, może i macie rację że to przypadek nie wiem ale po prostu chciałam Dobrze nie wiedziałam że aż tak źle przyjmujecie taki komentarz i do tego jeszcze pisze wam o tym że wołam napisać co wiem na temat in vitro, czyli że moja siostra je robiła i jej się nie poszczęściło a nie chciałabym aby więcej takich dzieci cierpiało że całe dzieciństwo po szpitalach po przychodniach i tylko tyle ma z dzieciństwa. Jeżeli wiecie na 100% o tym że jest to bezpieczne to w porządku, przepraszam za mój błąd nie chciałam nikogo w niego wprowadzić. Tylko się zmartwiłam o to bo tylko taki przypadek mojej siostry znam
Kurde a jak Ci napisze że moja siostra jest wróżka i codziennie zamiast robić jedzenie dla swoich dzieci to czaruje i samo się robi ... A pieluch nie zmienia bo po co ... Wystarczy że powie zaklęcie i pieluszka czysta ...a mój mąż jest czarodziejem i gada przez sen ... To co powie przez sen na następny dzień się sprawdza 🤣🤣🤣🤣🤣 i wiesz co jest temu winne że oni tacy są ??? Kuźwa powietrze .... Seriooo ... Tak tylko Ci pisze żeby Cię ostrzec przed nim ... Uważaj i nie wdychaj tego świństwa TAK TO CO SIE STALO U TWOJEJ SIOSTRY I MALENSTWA TO PRZYPADEK !!! Moglas napisać inaczej ... Wystarczyło inaczej sformułować zdanie .... Zresztą nie ważne ... Do Ciebie i tak nic nie dochodzi ....
 
Przykro mi że jesteście w takich sytuacjach jak brak płodność i że chciały byście myśleć że in vitro to jest wasza szansa na małe szczęście ale nie możecie siebie samych oszukiwać jest to niebezpieczne tak samo jak przy naturalnym zapłodnieniu u kobiety bezpłodnej. Wolę żebyście były wszystkie na mnie zle a nie zaś cierpiały z powodu nieszczęścia jest to najgorsze co by mogło was spotkać jak utrata dziecka a ja nie chce żeby do tego doszło, ryzyko możecie podjąć ale czy jesteście na to gotowe aby zaryzykować? Lepiej abyście to wiedziały i lepiej to wszystko sobie przemyślały bo jeśli ktoś jest zbyt emocjonalny może strasznie później cierpieć.
Kuźwa wytłumacz mi proszę jak kobieta bezpłodna może zajść w naturalna Ciążę bo nie wiem ... Może do czegoś się przynajmniej przydasz .... Z tego co ja wiem i co się orientuję Bezpłodność jest nie odwracalna i nie da się zająć w naturalna Ciążę .... Dziewczyno oszczędź sobie i nam już i nie pisz więcej
 
Kuźwa wytłumacz mi proszę jak kobieta bezpłodna może zajść w naturalna Ciążę bo nie wiem ... Może do czegoś się przynajmniej przydasz .... Z tego co ja wiem i co się orientuję Bezpłodność jest nie odwracalna i nie da się zająć w naturalna Ciążę .... Dziewczyno oszczędź sobie i nam już i nie pisz więcej
Weź bo ona zacznie nam naprawdę tłumaczyć że to jest możliwe 🤔😂
 
U mojego małżona suple a nawet leki: undestor i tamoxifen nic nie pomogły. Nawet jakieś webinarium mojego profesorka można znaleźć w necie, że suplementacja zbytnio nie pomaga a czasem może zaszkodzić- to dosłownie jego słowa. Ale jak komuś pomagają to super [emoji846]
Mój lekarz też ma takie zdanie.
Ja to jeszcze musiałam mojemu te suplementy wydzielać. I pilnować co miałem btac rano a co wieczorem. Facet tego nie ogarniał [emoji2957] w naszym przypadku to nic nie pomogło.
Mój partner też brał suplementy i dieta itd... Ale niestety też nie pomogło. Na forum są osoby, którym zmiana stylu życia i dieta pomogły, ale szanse są tak naprawdę 50/50. Ja bym spróbowała diety i supli, ale nie za długo. Nadzieję zawsze warto mieć, ale trzeba też umieć realnie ocenić sytuację. [emoji3526] Powodzenia!
 
Kuźwa wytłumacz mi proszę jak kobieta bezpłodna może zajść w naturalna Ciążę bo nie wiem ... Może do czegoś się przynajmniej przydasz .... Z tego co ja wiem i co się orientuję Bezpłodność jest nie odwracalna i nie da się zająć w naturalna Ciążę .... Dziewczyno oszczędź sobie i nam już i nie pisz więcej
jak to się ładnie nazywa- nie karm trolla. każdy post w jej kierunku powoduje odpisanie. Spróbuj zignorowac i będziesz zdrowsza A troll z braku atencji sobie w koncu pójdzie. Chyba że lubisz się bulwersowac i podnosić sobie ciśnienie.
 
reklama
Mój mąż miał robione usg i Dopplera przepływ. I jest wszystko w porządku. Wprowadziłam mu sok pomidorowy, olej z czarnuszki , mix olejów -omega 369, wit d , omega dha-nie je ryb, i suplement co m poradził lekarz, i dietka. Bez alko. Mam nadzieję że pomoże
Na pewno [emoji846][emoji846] trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
 
Do góry