reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
niezle wyciaganie kasy od ludzi:/ mi powiedzieli ze to konieczosc jak badam zarodki ale racja skoro he badaja to po co time lapse. u mnie trz ciaza podtrzymana lekami.do 14 tyg. bedziesz teraz brala jakies leki brala przy ewentuslnym tranferze?
wiesz co nie wiem, w ogóle mało co wiem tak naprawdę,wieczorem biorę zastrzyki,w pon mam monitoring,dalej się okaże.Coś mi mówiła,że jak będe mieć za wysoki poziom progesteronu to przesuwa sie ewentualny transfer
 
Po angielsku :-)
To jest po prostu chore że nie mogę zrobić nigdzie tego badania ... Seriooo już po malu tracę siły na wszystko 😭😭😭😭😭 mam ochotę rzucić to całe in vitro i zacząć żyć ... A tak codziennie jacyś lekarze ... Ja już psychicznie chyba nie wyrabiam ... Żeby było śmiesznie jeszcze dziś dostałam kolejne tabletki od endykrynologa ...ciągle jakieś kwiatki mi wychodzą ... Ileż można 😭😭😭😭😭
 
@anulka36 @Evela.6 Dziewczyny ale to jest GBS .. a ja chyba jestem nosicielem. Bo miałam to w ciąży i dostawałam antybiotyk przy porodzie 🥴.
Mi też to wyszło w moczu . Paciorkowiec . Dostałam augumentin w ciąży . Teraz przy porodzie mój mały musi dostać od razu antybiotyk . W Polsce robią na to wymaz z pochwy pod koniec ciąży .
Wydaje mi się ,że musisz dostać antybiotyk ,bo gorzej jak jest w moczu niż w pochwie .tak mi mówiła tu położna .
 
reklama
Do góry