reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A dlaczego zarodki dotrwały dzięki time lapse? To są jakieś specjalne warunki hodowlane? Bo myślałam, że chodzi tylko o częste monitorowanie 😁
Time lapse stwarza najlepsze warunki do hodowli,może bez tego zarodki uszkodzone szybciej by odpadły.Lekarz powiedział,że moja ciąża ,możliwe ,że była podtrzymywana tylko dzięki lekom,bo brałam ich całą masę.
 
Lipa 😭😭😭😭😭 nie robią mojego badania 😭😭😭😭😭 bo ja mam immunofeotyp limfocytów ( badanie aktywności cytotoksycznej NK ) a oni tego nie robią ... 😭😭😭😭😭😭
Jeszcze do APC w Łodzi nie można się dodzwonić ... Chciałam się dowiedzieć czy to robią ...i co się okazuje .... taka informacja na stronie 😭😭😭😭😭 W tym tygodniu pobieramy krew do badań do 14 lipca (środa) włącznie.
W dniach 17 lipca – 1 sierpnia 2021 roku laboratorium APC Analizy Medyczne będzie nieczynne z powodu urlopu. Prosimy o kontakt od 3 sierpnia 2021 roku. Telefony oraz adresy email nie będą działały.
Ja zwariuje ... Ciągle pod górkę 😭😭😭😭😭
 
Ostatnia edycja:
Lipa 😭😭😭😭😭 nie robią mojego badania 😭😭😭😭😭 bo ja mam immunofeotyp limfocytów ( badanie aktywności cytotoksycznej NK ) a oni tego nie robią ... 😭😭😭😭😭😭
Jeszcze do APC w Łodzi nie można się dodzwonić ... Chciałam się dowiedzieć czy to robią ...i co się okazuje .... taka informacja na stronie 😭😭😭😭😭 W tym tygodniu pobieramy krew do badań do 14 lipca (środa) włącznie.
W dniach 17 lipca – 1 sierpnia 2021 roku laboratorium APC Analizy Medyczne będzie nieczynne z powodu urlopu. Prosimy o kontakt od 3 sierpnia 2021 roku. Telefony oraz adresy email nie będą działały.
Ja zwariuje ... Ciągle pod górkę 😭😭😭😭😭
Kurde, no faktycznie lipa🤦
 
Lipa 😭😭😭😭😭 nie robią mojego badania 😭😭😭😭😭 bo ja mam immunofeotyp limfocytów ( badanie aktywności cytotoksycznej NK ) a oni tego nie robią ... 😭😭😭😭😭😭
Jeszcze do APC w Łodzi nie można się dodzwonić ... Chciałam się dowiedzieć czy to robią ...i co się okazuje .... taka informacja na stronie 😭😭😭😭😭 W tym tygodniu pobieramy krew do badań do 14 lipca (środa) włącznie.
W dniach 17 lipca – 1 sierpnia 2021 roku laboratorium APC Analizy Medyczne będzie nieczynne z powodu urlopu. Prosimy o kontakt od 3 sierpnia 2021 roku. Telefony oraz adresy email nie będą działały.
Ja zwariuje ... Ciągle pod górkę 😭😭😭😭😭
Zaraz zadzwonię w jedno miejsce i zapytam❤️
 
Time lapse stwarza najlepsze warunki do hodowli,może bez tego zarodki uszkodzone szybciej by odpadły.Lekarz powiedział,że moja ciąża ,możliwe ,że była podtrzymywana tylko dzięki lekom,bo brałam ich całą masę.
A jaka wada genetyczna wyszła u dziecka? Było to związane z ilością chromosomów? Bo jeżeli tak to może warto skombinować pieniądze na badanie pgs... rozumiem, że masz 36 lat?
 
reklama
@Evela.6 zobacz takie „cudo” mi wychodowali 😑 i co teraz ? 🥴
 

Załączniki

  • 0A16F550-F1D9-46D9-A91D-C68AEB0C6EFF.jpeg
    0A16F550-F1D9-46D9-A91D-C68AEB0C6EFF.jpeg
    34,6 KB · Wyświetleń: 112
Do góry