reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lipa 😭😭😭😭😭 nie robią mojego badania 😭😭😭😭😭 bo ja mam immunofeotyp limfocytów ( badanie aktywności cytotoksycznej NK ) a oni tego nie robią ... 😭😭😭😭😭😭
Jeszcze do APC w Łodzi nie można się dodzwonić ... Chciałam się dowiedzieć czy to robią ...i co się okazuje .... taka informacja na stronie 😭😭😭😭😭 W tym tygodniu pobieramy krew do badań do 14 lipca (środa) włącznie.
W dniach 17 lipca – 1 sierpnia 2021 roku laboratorium APC Analizy Medyczne będzie nieczynne z powodu urlopu. Prosimy o kontakt od 3 sierpnia 2021 roku. Telefony oraz adresy email nie będą działały.
Ja zwariuje ... Ciągle pod górkę 😭😭😭😭😭
Słuchaj nie chce Cię załamywać ale właśnie się dowiedziałam że do końca września nigdzie w Pl. Nie zrobisz tego badania bo nie ma do niego odczynników, producent który je wytwarzał, zajął się wytwarzaniem odczynnikow do testów na covid... Bardzo mi przykro, mam jednak nadzieję że jeszcze gdzieś znajdzie się możliwość wykonania tego badania
 
reklama
Time lapse stwarza najlepsze warunki do hodowli,może bez tego zarodki uszkodzone szybciej by odpadły.Lekarz powiedział,że moja ciąża ,możliwe ,że była podtrzymywana tylko dzięki lekom,bo brałam ich całą masę.
niezle wyciaganie kasy od ludzi:/ mi powiedzieli ze to konieczosc jak badam zarodki ale racja skoro he badaja to po co time lapse. u mnie trz ciaza podtrzymana lekami.do 14 tyg. bedziesz teraz brala jakies leki brala przy ewentuslnym tranferze?
 
reklama
Do góry