reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czyli jest to jednym słowem zawodne... Przeciez nie widzą, co jest w środku🤷‍♀️nawet najpiękniejsza blastka może być wadliwa genetycznie, mogą ewentualnie wskazać, jakie zarodki miały niewłaściwe tempo podziału... No ale embriolodzy sami nie wiedzą z jakiej blastki powstali 🤷‍♀️a może brzydkiej? 😁Póki co wzorują się na książce embriologa, a to jak widać jest zawodne... Ja też mam wczesną blastkę ale to w żaden sposób nie jest powiązane z ewentualną wadą, może być ale nie musi..
Będzie wszystko dobrze👍👍👍
 
reklama
O fu** a gdzie je robilas??? W jakiej miejscowości??? 🙈 kurde dzwonię wszędzie gdzie się da i pytam czy to robią i wszędzie rozkładają ręce... Juz nie wiem gdzie się udać.... Niby jestem zapisana do Łodzi na to mrl i pytałam Pani w rejestracji ale odpowiedziała mi tak zdawkowo że nie jestem pewna czy tam na pewno robią.... A dodzwonić się do nich graniczy z cudem.... Teraz podobno mają urlop do 1 sierpnia 😔😔😔😔
Mówiłam Ci Kochana że mrl i NK w Krakowie zrobisz u Sachy al 29-listopada 178
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje. A co z tymi nk co Ci wprowadzili na to? Utrzymalas wtedy ciaze?
Dzisiaj sie umowilam na badanie immunofenotypu z tymi nk wlasnie ale ze wzgledu na to, ze bralam 20 dni sterydy moge je zrobic dopiero za 3 tygodnie😥. Nikt mi wczesniej tego nie zlecil. Do dr Pasnika i do kliniki dr Malinowskiego nie idzie się dodzwonić😫
Kochana gdzie umówiłas??? Ja je muszę zrobić a wszędzie mówią że nie robią 😔😔😔😔
 
Chciałam Ci jeszcze napisać coś od siebie, z mojego doświadczenia....że adopcja to może być coś cudownego co Was spotka.. widzę po Twoich wpisać że jesteś gotowa na to a nie każdy by był.. Ja znam adopcję z tej najlepszej możliwej strony. Moja mama była adoptowna jako malutkie dziecko przez najwspanialszych ludzi pod słońcem.. byli po 40tce jak ją adoptowali. Byli cudownymi ludźmi, dali jej i nam tyle miłości że dla mnie byli jak aniołowie. Mama w wieku 12 lat dowiedziała się że była adoptowana... Tak ich kochała że nigdy nikogo nie szukała, rodzicami byli całe życie dla niej tylko oni.. nawet jak odnalazło ją rodzeństwo i jak była już dorosła dowiedziała się gdzie mieszka jej biologiczna matka. Nic to nie zmieniło w jej i naszym życiu, nie spotkała się z bilogiczna matką, nie chciała, jej rodzice pomagali jej w kontakcie z bratem jak była młoda.. Moi dziadkowie byli dla nas najważniejsi i wychowali nas najlepiej jak można to sobie wyobrazić.. Jak słyszę o parach które chcą zaadoptować dziecko to w oczach mam moich cudownych dziadków i każdemu życzę aby takiej adopcji właśnie jak u nich doświadczyli... Bo wiem że może być różnie, tak samo relacje z biologicznymi dziećmi mogą być trudne.. Ale to co rodzice adopcyjni są w stanie dać dziecku które nie ma biologicznych rodziców to ciężko opisać słowami jaki to ma ogromny wpływ na życie adoptowanego dziecka... Niech dla Was to będzie cudowne doświadczenie
❤️❤️❤️
 
Jutro mam transfer z nowymi zaleceniami. Dołączyła mi Accofil, wczoraj miałam wlew a od dziś podskórnie. Mam nadzieję, że to była przyczyną wszystkich niepowodzeń i teraz ciążę utrzymam [emoji120]
Mi wyszły niskie komorki nk w endometrium a z krwi miałam ok.
A jak bada się te komorki nk w endometrium? Bo rozumiem, ze to nie badanie z krwi?
 
reklama
Te badanie pomaga embriologom wybrać najlepiej rokujący zarodek,u nas wszystkie 5 zapłodnionych komórek dotrwało dzięki time lapse do 6 doby,ale tylko 1 zarodek nadawał się do mrożenia.A że okazał sie wadliwy to był po prostu pech.
A dlaczego zarodki dotrwały dzięki time lapse? To są jakieś specjalne warunki hodowlane? Bo myślałam, że chodzi tylko o częste monitorowanie 😁
 
Do góry