reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hey dziewczyny, oddawal którejś partner dwa razy nasienie podczas punkcji? Przed sama punkcja i zaraz po, żeby było więcej?
Mi to właśnie klinika zaproponowała, ale nie słyszałam o tym nigdy. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
 
BIEDRONECZKO🐞🐞🐞🐞Acard to nic innego jak kwas salicylowy,powoduje rozrzedzenie krwi ,podobnie jak heparyna czy clexane,tyle ze one maja wiecej innych skladnikow .Ogolnie daje sie go przeciw poronnie,zeby nie powstawaly zakrzepy .Oprocu tego rorzedza krew ktora bardzo mocno zageszcza estradiol brany po transferze.Co powoduje czesto problemy z odzywianiem zarodka.Dlatego,zapobiegawczo lekarze kaza brac.Sa nawet jakies badania,mowiace o tym ze jesli ciaze prowadzi sie z acardem albo ASS ( to samo) odsetek poronien jest mniejszy.
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny, oddawal którejś partner dwa razy nasienie podczas punkcji? Przed sama punkcja i zaraz po, żeby było więcej?
Mi to właśnie klinika zaproponowała, ale nie słyszałam o tym nigdy. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Nam w celu zwiększenia skuteczności w sensie jakby plemniki były słabe zaproponowane wcześniejsze mrożenie nasienia i tak też zrobiliśmy :)
 
Hey dziewczyny, oddawal którejś partner dwa razy nasienie podczas punkcji? Przed sama punkcja i zaraz po, żeby było więcej?
Mi to właśnie klinika zaproponowała, ale nie słyszałam o tym nigdy. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Dziwne. Nam w klinice mówili że musi być 2 dni abstynencji przed oddawaniem nasienia. Podobno raz za razem to niedobrze.
 
Robię szkolenia, ale też prezentacje dla klientów i prezentacje na konferencjach dotyczące systemu informatycznego, który sprzedaje moja firma.
Jejku Gosia jaka ty jesteś zdolna i mądra 🙉 samo czytanie tego co napisałaś sprawiło że moje IQ poszło w górę 😍 a tak naprawdę poważanie to Cię podziwiam bo to musi być mega pochłaniająca i odpowiedzialna praca ❤️
 
reklama
Mogłaby któraś z Was się wypowiedzieć na ten temat? Czy po prostu nie wiecie? Bo czekam od wczoraj i zero odzewu :( a się martwię...
Accord bierzemy przy braniu leków hormonalnych czyli progesteron, estradiol, ponieważ zwiększają one ryzyko zakrzepicy a Accard rozrzedza krew, zmniejsza ryzyko zakrzepów, ja przy takich dawkach hormonów jak bierzemy po transferach nie odstawialabym accardu, mocne masz te plamienia?
 
Do góry