reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
BIEDRONECZKO🐞🐞🐞🐞Acard to nic innego jak kwas salicylowy,powoduje rozrzedzenie krwi ,podobnie jak heparyna czy clexane,tyle ze one maja wiecej innych skladnikow .Ogolnie daje sie go przeciw poronnie,zeby nie powstawaly zakrzepy .Oprocu tego rorzedza krew ktora bardzo mocno zageszcza estradiol brany po transferze.Co powoduje czesto problemy z odzywianiem zarodka.Dlatego,zapobiegawczo lekarze kaza brac.Sa nawet jakies badania,mowiace o tym ze jesli ciaze prowadzi sie z acardem albo ASS ( to samo) odsetek poronien jest mniejszy.
Nie słyszałam o stosowaniu accardu w profilaktyce poronień 🤔🤔🤔🤔🤔
 
Tak, prywatnie w klinice. Ale bede dzwonic tam jutro jeszcze raz bo rozmawiając z moim lekarzem prowadzacym i dowiedzialam sie, ze jest dwoch lekarzy. Dzwoniłam na infolinię i babka z rejestracji powiedziala, ze jeden jest na urlopie i nie ma wpisanego jeszcze zastepstwa. Wiec jutro bede probowac jeszcze raz, moze ta polozna co odebrała sie nie zna.. watpie, ze idzie na urlop i nie ma nikogo kto go zastapi. Bo przeciez nie ja jedna jestem a oni robią tylko zabiegi dwa razy w tygodniu, a przeciez to "okno" w którym kobieta moze isc na badanie jest tak male, ze na prawde strata miesiąca jest...
Nie zalezy mi jakos na tym lekarzu, moj prowadzacy mi polecal, zeby tam zrobic bo oni wiedza dokladnie co sprawdzac i jak.. pytalam czy moze sam scratching zrobimy bo on to moze zrobic na wizycie ale uparl sie, ze nigdy nie mialam, a ze mielismy straty zarodkow on nie chce ryzykować. Z drugiej strony milo, ze tak walczy, zeby teraz sie udalo.
Jak sie okaze, ze obaj beda na urlopie to sprobuje u tego poleconego przez Justi92. Sprobuje sie chociaz umowic, choc nie wiem czy tak z dnia na dzien mnie przyjmie. Inna sprawa, ze wszedzie czytalam, ze histeroskopia w pierwszej fazie cyklu a on mi kazal 21-23 dc... nie wiem jak inny lekarz do tego podejdzie.. ehh :(
Zaczelam ta nowenne co polecalyscie w wiadomej intencji. I teraz taka informacja :( czyzby jakas wiadomosc? [emoji848][emoji20]
Masz rację działaj [emoji123][emoji123][emoji123] może się uda w tym cyklu a jak nie to chociaż będziesz wiedzieć że zrobiłaś wszystko co mogłaś Ja też miałam histeroskopie w drugiej fazie cyklu chyba 24dc jak dobrze pamiętam i też od razu że scrachingiem, to chyba zależy od lekarza kiedy zleci [emoji1745][emoji1745][emoji1745][emoji1745] A ja będę trzymać kciuki żeby wszystko Ci się udało ogarnąć [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
BIEDRONECZKO🐞🐞🐞🐞Acard to nic innego jak kwas salicylowy,powoduje rozrzedzenie krwi ,podobnie jak heparyna czy clexane,tyle ze one maja wiecej innych skladnikow .Ogolnie daje sie go przeciw poronnie,zeby nie powstawaly zakrzepy .Oprocu tego rorzedza krew ktora bardzo mocno zageszcza estradiol brany po transferze.Co powoduje czesto problemy z odzywianiem zarodka.Dlatego,zapobiegawczo lekarze kaza brac.Sa nawet jakies badania,mowiace o tym ze jesli ciaze prowadzi sie z acardem albo ASS ( to samo) odsetek poronien jest mniejszy.
No i accard to nie kw.salicylowy
 
Hey dziewczyny, oddawal którejś partner dwa razy nasienie podczas punkcji? Przed sama punkcja i zaraz po, żeby było więcej?
Mi to właśnie klinika zaproponowała, ale nie słyszałam o tym nigdy. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
U mnie w klinice zawsze uprzedzają, żeby mąż był blisko i pod telefonem, bo może będzie musiał "dorobić" nasienia. Nigdy nie było takiej potrzeby
 
reklama
Masz rację działaj [emoji123][emoji123][emoji123] może się uda w tym cyklu a jak nie to chociaż będziesz wiedzieć że zrobiłaś wszystko co mogłaś Ja też miałam histeroskopie w drugiej fazie cyklu chyba 24dc jak dobrze pamiętam i też od razu że scrachingiem, to chyba zależy od lekarza kiedy zleci [emoji1745][emoji1745][emoji1745][emoji1745] A ja będę trzymać kciuki żeby wszystko Ci się udało ogarnąć [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Dzieki! Jutro planuje jeszcze raz ich przyatakowac telefonicznie ;) nie chce mi sie wierzyc, ze obaj lekarze równocześnie sa na urlopie.. no zobacze co powiedza. Bede probowac do tego drugiego jak cos.
 
Do góry