reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja nie wytrzymam dziewczyny... Tak mnie mdli i nie mogę jeść bo mnie odrzuca, że zaczynam się martwić naprawdę nie chce zaszkodzić mojej borówce o imieniu Filip, nie wiem co mam już robić żeby móc normalnie jeść, czy tylko ja tak mam? 🥺
Całe uroki ciąży 🤪😍
Ja zaczęłam 11 tydzień i tak jakby troszkę lepiej było . Jak mnie bardzo bardzo muliło to coca cola była zbawieniem albo halls Extra strong te czarne . Ja ani ryby ani miesa prawie nie jem . Najzwyczajniej nie mam na nie smaku . Owoce morza tak kocham a teraz na sama myśl bym się 😵‍💫🤮. Staraj się popróbować coś co Ci wejdzie . Kup sobie drożdżówkę , kombinuj z rożnym pieczywem . Owoce , jogurty . Ostatnio zrobiłam gulasz wołowy do placków ziemniaczanych . Zjadłam placki ale same a stary biedny przez 3 dni jadł sos ahaha . 300m od siebie mam maca i opitoliłam 2 porcje dużych frytkow 🥰 - oczywiście stary się drze i ogólny zakaz fast foodow mam ale jak idzie do pracy to nic nie widzi 🤪 a jak wciągnę coś raz na miesiąc to się nic nie stanie . Póki co waga stoi w miejscu czasem nawet na minus wychodzi także źle nie jest . Pomału pomału będzie lepiej zobaczysz 💪🤪😍
 
Jestem zalamana :( mialam miec histeroskopie 29.07.. dostalam dzis okres, wiec zadzwoniłam, zeby potwierdzic termin i nie ma wtedy lekarza, ktory to robi :(.... przesunie mi sie znow o miesiac [emoji24][emoji24][emoji24] no zalamalam sie [emoji24][emoji24]
A miałaś robić prywatnie ten zabiegi? Bo to jakaś masakra żeby jeden lekarz to tylko wykonywał [emoji36][emoji36] Może spróbuj gdzieś indziej bo faktycznie szkoda tracić cykl [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064] chyba że Ci zależy na tym konkretnym lekarzu?
 
Dziewczyny pytanie do tych które miały prolutex. Wy podskórnie go sobie dawalyscie w brzuch czy w udo??

Ja daje w brzuch.

teraz jest o wiele gorzej, prolutex boli kur....ewsko , bo jest gęsty, zostaje taka gulka pod skórą i szybko nie znika, mnie na kolejny dzień jeszcze boli, a do tego przeciwzakrzepowe zastrzyki i dramat!!!! albo ja coś robię nie tak , w każdym razie ja od 2miesięcy kłuję brzuch, wię tez moze dlatego juz tak cierpię [emoji3525]ale co tam, damy radę nie?!

Dla mnie heparyna najgorsza, a niektóre dziewczyny kłują się całe 9 mcy [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Całe uroki ciąży 🤪😍
Ja zaczęłam 11 tydzień i tak jakby troszkę lepiej było . Jak mnie bardzo bardzo muliło to coca cola była zbawieniem albo halls Extra strong te czarne . Ja ani ryby ani miesa prawie nie jem . Najzwyczajniej nie mam na nie smaku . Owoce morza tak kocham a teraz na sama myśl bym się 😵‍💫🤮. Staraj się popróbować coś co Ci wejdzie . Kup sobie drożdżówkę , kombinuj z rożnym pieczywem . Owoce , jogurty . Ostatnio zrobiłam gulasz wołowy do placków ziemniaczanych . Zjadłam placki ale same a stary biedny przez 3 dni jadł sos ahaha . 300m od siebie mam maca i opitoliłam 2 porcje dużych frytkow 🥰 - oczywiście stary się drze i ogólny zakaz fast foodow mam ale jak idzie do pracy to nic nie widzi 🤪 a jak wciągnę coś raz na miesiąc to się nic nie stanie . Póki co waga stoi w miejscu czasem nawet na minus wychodzi także źle nie jest . Pomału pomału będzie lepiej zobaczysz 💪🤪😍
Zaraz właśnie będę próbować pączka z wedla xd mam nadzieję, że to coś da 😆
 
Jeżeli mówisz o dr. Jacku Dońcu to też potwierdzam, że dobry specjalista. W Novum płaciłam coś około 2500 za zwykłą histeroskopię, ale przerodziła się w mocno zabiegową i musiałam dopłacić około 1000.
Tak, tak właśnie o nim mówię. Wielu kobietom z Warszawy i okolic pomógł.

Nawet w dalszej okolicy od Warszawy jak w sprawach kobiecych padnie nazwisko Doniec to nagle się okazuje, że jest znany albo ktoś zna kogoś komu pomógł:) Nie tylko w sprawach ginekologicznych ale i onkologicznych.
 
reklama
Do góry