reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Medicover to medicover 😐
Mogłam prowadzić w tym ciąże nie płacąc za wizyty (mam najwyższy pakiet) ale pierdziele . Słyszałam ze lekarze nie specjalnie , sprzęt słaby i nie za dobre opinie . Dlatego tez prowadzi mnie prywatnie lekarka do której chodzę od 3 lat. Wszystkie Badania robie z medicover , u nas i tak wysyłają je do diagnostyki wiec to jak najbardziej na plus . Dobrze robisz ze idziesz to jeszcze skonsultować . Oby to rzeczywiście było serduszko ❤️✊🏻✊🏻✊🏻. Powiedz mi który to twój dpt ? Powodzenia 💪❤️✊🏻
Tak. Mialam takiego ginekologa w medicover do ktorego chodzilam 4 lata. Slaby strasznie🤣 ale mnie znal, juz na korytarzu wital zapraszajac i zlecal kazde badanie jakie potrzebowalam, bo bardzo mi wspolczul calej tej mojej choroby. Sam kiedys przyznal, ze maja tu kiepskie USG, a on to juz wyjatkowo slabe ma. Zmarl niestety nagle 1,5 roku temu😥 musialam znalezc kogos innego, bo mam pakiet miesieczny i naprawde korzystam z badan zleconych itd. Zaden ginekolog nie jest teraz do polecenia jedynie ten dzisiejszy mial najlepsze opinie. W medicover mam tylko swietna endokrynolog dr Dunajska Katarzyna - prowadzi mnie od 9 lat, to ona jako pierwsza siedzac ze mna na wizycie powiedziala ogladajac zdjecia z USG moich biednych torbieli na jajnikach - „Pani ma endometrioze! Nikt Pani tego nie powiedzial?” I wyslala mnie do Gliwic do dr Binkiewiecza, ktory po pierwszej wizycie zlapal sie za glowe j mowi, ze za chwile straci Pani jajniki i nie bedzie co ratowac. W szpitalu na NFZ zorganizowal mi mega szybko (bo po miesiacu od wizyty) operacje - laparotomie. To tylko dzieki dr Dunajskiej z Medicover. Pozostali lekarze to masakra.
dlatego znalazlam sobie Medfemine (dr Lewandowski polecal lekarkę z tej przychodni wlasnie, mowiac „Ah ten Wrocław i Ci lekarze🤣”). Lekarka do ktorej ide ma bardzo dobre opinie, ze jest wnikliwa, bada szczegolowo, ze sprzet swietny (a to prawda bo bylam tam raz wyslana wlasnie z warszawy czy rosnie mi ten moj jeden pecherzyk). Wizyta 25 min 270 zl, za tydzien mam u niej wizyte 45 min (az
Boje sie cene zapytac)🤣 dam znac w piatek. Wizyte mam o 18:35 wtedy sie okaze i potwierdzi mam nadzjeje.
 
Dziwnie serio bo 6 z przodu to już najwyższej jakości serio... Można wiedzieć gdzie się leczysz?
6 to 'najszybsza' blastocysta, najdalsze stadium. Może uda mi się oznaczenia wrzucić
 

Załączniki

  • Screenshot_20210707-121847_Gallery.jpg
    Screenshot_20210707-121847_Gallery.jpg
    207,4 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry