reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój transfer udał się chyba dzięki accofilowi, o który kilka razy prosiłam Paśnika i go nie dostałam😡
Na szczęście uderzyłam do Sydora i on po wysłuchaniu mojej historii i po obejrzeniu wyników, przepisał accofil bez żadnych problemów i wręcz zachwalał, że jest on bardzo dobry na implantacje i żeby się go nie bać ❤️
Mój pierwszy wynik leukocytow wzrósł do 43tys co już było takie na granicy, ale znaczyło że dobrze reaguje na dawkę. Następne wyniki były już bardziej ustabilizowane i wynosiły 36tys i 32tys. Potem już nie badałam a Sydor powiedział że jest bardzo dobrze
I właśnie masz super wyniki leukocytow. W sumie miałam juz trzy transfery z zaleceniami Pasnika i w dwóch gdzie leukocyty były marne tzn coś ponad 20 tys tylko to beta ruszyła ale po kilku badanich beta spadala. A transfer z którego mam synka to leukocyty prawie 40tys.
I nie wiem czemu tak się dzieje🤷‍♀️
Następnym razem gdyby tak było to chyba walne jeden zastrzyk wiecej
 
reklama
Nie wiem skąd jesteś ale spróbuj u Do.ńca w Eva.Clinic.
Impreza operacyjna kosztuje 3k. Nie będzie problemu z miejscem, a D.oniec to świetny specjalista.

Wiem, co czujesz - 2 razy przepadła mi histero - bo nie bylo juz miejsc w klinice.

Na pewno są miejsca gdzie możesz histero zrobić u tego samego lekarza.
Jeżeli mówisz o dr. Jacku Dońcu to też potwierdzam, że dobry specjalista. W Novum płaciłam coś około 2500 za zwykłą histeroskopię, ale przerodziła się w mocno zabiegową i musiałam dopłacić około 1000.
 
W pierwszej kolejności transferuje się w Polsce blastki z 5 doby, bo to jest modelowe osiągnięcie jego stadium w tym dniu . U mnie w klinice wczesnym blastkom z 5tej doby czyli np. 1AA przedłużają hodowle do 6 doby i tym samym spada na drugi tor. Po blastach z 5 doby podawane są z 6,a potem ewentualnie z 7. A ile na ile miałaś poprawnych genetycznie blastek z 6 doby? Pytam z ciekawości bo mi zostały 2,jedna dobra, a druga skabiuteńkaaaa
W sumie z 6 blastek 4 są poprawne genetycznie. Przypuszczam, że z 5 i 6 doby ale tego też mi nie powiedziano
 
@Gonzi dopiero się przekopałam 😂
Z mojego doświadczenia zapładniałabym wszystkie komórki. Miałam 3 stymulację:
1- 12 komórek- 3 blaski - ciąży brak
2- 11 komórek- 1 zarodek 3 dniowy - córcia ♥️
3- 11 komórek - jestem 2 dni po punkcji. Wczoraj było 8 zarodków.

U mnie zawsze zapładniali wszystkie. Gdyby zapładniali po 6 to nie miałabym niczego.
Oczywiście musicie się zastanowić co zrobicie jeżeli będzie tych zarodków za dużo. Czy je oddacie ?

My z mężem nie oddalibyśmy zarodków. I nawet jak z tych 8 zostanie np 5 to weźmiemy wszystkie.
Wczoraj się pytałam męża co zrobimy jak wszystkie 8 przeżyją 😂 opowiedział - kupimy autobus 😜
Cudowny mąż 😂😂😂
 
reklama
U mnie niestety beta 0,
Dziekuje Wam za wsparcie, sciskam i zyczę wytrwalosci i sily w walce.
My odpoczywamy i nie wiemy co dalej.

❤️
Bardzo mi przykro kochana. Znam to uczucie az za dobrze. Trzymajcie się. 😘
Dziewczyny pytanie do tych które miały prolutex. Wy podskórnie go sobie dawalyscie w brzuch czy w udo??
W brzuch. W udo jeszcze nie umiem 🙃
Ja też Ania i bardzo lubię to imię, proste międzynarodowe nikt nie ma z nim problemu:D
A na ulicy jak zawołasz to co druga się odwróci. 🙃
 
Do góry