reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny które biora accofil, jakie macie leukocyty?
Podejrzewam ze tym razem zle zareagowałam na accofil. W donoszonej ciąży leukocyty miałam 35-39tys i tak się utrzymywały aż do końca brania accofilu. A teraz wzrosły tylko do 22tys i nie chciały ruszyć dalej wiec pewnie mój organizm poprosty odrzucił zarodek tak jak to robił wczesniej bez accofilu.
Jak pisalam do paśnika ze niepokoja mnie te niskie leukocyty to odpisal jak to on"idziemy dalej zgodnie z planem"😡 potem żałowałam ze nie dowaliłam sobie dodatkowego zastrzyku żeby trochę je podnieść....

Wydaje mi się że te leukocyty powinny być przynajmniej ponad 30tys żeby branie accofilu miało sens.
Jutro zrobie mimo wszystko badanie to Ci powiem, bo nawet nie wiedzialam, ze jest „oczekiwany wynik” w wysokosci 30-40 tys.
Dam znac. Mi tez nie chcial zwiekszyc dawki choc pytalam
 
reklama
Dziwnie serio bo 6 z przodu to już najwyższej jakości serio... Można wiedzieć gdzie się leczysz?
Invicta Gdańsk.
Invicta nie oznacza powyżej 6 blastocyst. 6 to już zarodek który wyszedł z otoczki więc nie ma dalszego stadium :)
8 to było 9 lat temu. Wtedy to było 8AA. Teraz podali mi 7.1.1. Jak wrócę do domu to mogę Ci cyknąć fotkę dokumentów.
 
A tak apropo miałaś Już kiedyś robiona histeroskopie?
Pierwszy raz. Ale bije sie z myslami co robic. Wlasnie rozmawialam z lekarzem i powiedział mi, ze on jednak przesunalby o miesiac. Ze Ci tutaj co robia histeroskopie sa nastawieni na niepłodność i tak "patrza" na jajniki i wszystko tam w srodku. Ehhh.. nie wiem sama co juz robic :(
 
6 to 'najszybsza' blastocysta, najdalsze stadium. Może uda mi się oznaczenia wrzucić
Wg tej tabletki podano mi blastkę, która nadawała się do odrzucenia.
Czy też tak miałyście, że nie chciałyście robić bety? Ja bym jej najchętniej nie robiła nigdy. I nie wiem, czy się przełamie, żeby zrobić 7dpt jak mi kazali.
 
Wg tej tabletki podano mi blastkę, która nadawała się do odrzucenia.
Czy też tak miałyście, że nie chciałyście robić bety? Ja bym jej najchętniej nie robiła nigdy. I nie wiem, czy się przełamie, żeby zrobić 7dpt jak mi kazali.
To tylko statystyki, każdy zarodek który osiągnął to stadium ma szansę dać zdrowa ciążę, a te szanse to tylko % w zależności jakie oznaczenie 'na oko' mu embriolog nadal.
 
@Gonzi dopiero się przekopałam 😂
Z mojego doświadczenia zapładniałabym wszystkie komórki. Miałam 3 stymulację:
1- 12 komórek- 3 blaski - ciąży brak
2- 11 komórek- 1 zarodek 3 dniowy - córcia ♥️
3- 11 komórek - jestem 2 dni po punkcji. Wczoraj było 8 zarodków.

U mnie zawsze zapładniali wszystkie. Gdyby zapładniali po 6 to nie miałabym niczego.
Oczywiście musicie się zastanowić co zrobicie jeżeli będzie tych zarodków za dużo. Czy je oddacie ?

My z mężem nie oddalibyśmy zarodków. I nawet jak z tych 8 zostanie np 5 to weźmiemy wszystkie.
Wczoraj się pytałam męża co zrobimy jak wszystkie 8 przeżyją 😂 opowiedział - kupimy autobus 😜
 
reklama
Do góry