reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Musisz dać radę ten tydzień
A zobaczysz napewno serce ❤️❤️ piękne i bijace ile sił ✊✊✊
Nadzieja umiera ostatnia ❤️
Wiem, ze nadzieja umiera ostatnia i staram sie myslami i modlitwa zatrzymac ze mna ta mala istotke, ale nie wiem czy bede w stanie. Dzisiejsza beta powyzej 27 tys, a w sobote lekko ponad 20000 wiec prawie nie przyrosla. 😥
 
reklama
To normalne, że boisz się kolejnej porażki ale nie poddawaj sie [emoji120] odpocznij, zbieraj kasiorke i działaj! [emoji8]
No u nas już coraz bliżej na spotkanie' twarzą w twarz ' [emoji23] zastanawiamy się z mężem czy wziąć 1 czy 2 [emoji848][emoji6]
Ja byłam nastawiona na 2 (gdybym miała) ale potem ta straszna sytuacja, która się wydarzyła martaem1983 uświadomiła mi, że moja nieprawidłowa macica nie dałaby rady.
Ty jesteś jeszcze młoda i nie masz problemów, więc możesz spokojnie rozważyć taką opcję ☺
 
Dziewczyny moje nastawienie po przeczytaniu książki jest magiczne 🤣🤣🤣🤣
Okres miałam dostać za 4 dni ...mówię sobie jak się spóźni to będzie git bo zabieg zrobi mi mój Dr 🤔🤔🤔
A dziś ...chyba moja podświadomość właśnie miesiączkę przyciagnela 🤣🤣🤣🤣
Nie no umrę 🤯🤯🤯
chyba działa za szybko ta książka Hahah
 
@Aduś16 jak się czujesz? Który to już tydzień? Synuś już na pewno jest duży to i pewnie stres dużo mniejszy 😘
Dziękuję że pytasz , dziś 29+6 wiec jeszcze dwa tygodnie i mogę bardziej odetchnac. Za okolo 8 tygodni cesarka. Mały w weekend wg usg ważył niecale 1.4kg. Czuję się lepiej psychicznie bo nawet w razie przedwczesnego porodu największe ryzyko już za mną bo minął 28tc. Pozatym pracuje od miesiąca więc nie mam czasu myśleć i wymyślać problemów.. Kiedy lecicie na stymulacje do Invicta ?
 
no i masz bliźniaki :)
ale pytanie jakiej klasy były zarodki?
blastocysty?
miałaś wcześniej implantację? bo u nas jest tak ze słabe sa zarodki, nigdy implantacji nie było, wiec i ryzyko maleńkie....
8AA I 4AA. My wtedy na partyzanta podchodziliśmy. Wiedzy brak totalny. I poszło.
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
Kochana jeszcze może zapukać. Teraz tydzien spokoju w stylu zen I będzie dobrze. Zrobiłaś co mogłaś.
 
reklama
Do góry