reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My z maleństwem byliśmy dziś na wizycie ❤️. Ostatnio był niewielką plamką a po 3 tygodniach taki już duuuzy jestem 🥰
Machałem nóżkami i rączkami a serduszko wali jak szalone 🥰.
Wszystkim wam życzę takich emocji i takich chwil ❤️✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 

Załączniki

  • B86B65DC-FA83-468A-A957-29A788C85252.jpeg
    B86B65DC-FA83-468A-A957-29A788C85252.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 116
reklama
Dziewczyny moje nastawienie po przeczytaniu książki jest magiczne 🤣🤣🤣🤣
Okres miałam dostać za 4 dni ...mówię sobie jak się spóźni to będzie git bo zabieg zrobi mi mój Dr 🤔🤔🤔
A dziś ...chyba moja podświadomość właśnie miesiączkę przyciagnela 🤣🤣🤣🤣
Nie no umrę 🤯🤯🤯
 
Hej Dziewczyny,

Widziałam ❤, to było piękne, wzruszyłam się bardzo, położna na szczęście miała dużo cierpliwości, bo ona bada, a mnie trzęsie od płaczu i znowu musiała szukać, ja mam mięśniaka, więc wcale nie tak łatwo 😂😂

Beta dzisiaj 48 000
Prog 81

Wszystkie leki od dzisiaj odstawiam (brałam już tylko estrofen) 🥳

Wyznaczona data porodu: 22.02.2022 😁😉

Dzisiaj świętuje 🥳🥂 Od jutra znowu będę się martwić o kolejne 6 tygodni aby wszystko było dobrze, chociaż lekarz uspokajał, że przy takich wynikach, powinno być dobrze.

@Tagitagi @Szyszka99 @PotrzebujeCudu @Orchidea33 @fredka84 @Justi92 i reszcie bardzo dziękuję za kciuki 😘😘😘
Bez Was i tego forum już dawno bym oszalała, dajecie siłę!💪💪

@Brakujemiwiary spełnienia wszystkich marzeń, a w pierwszej kolejności 🤰
🥳🥂
Pięknie ...gratuluję ...
I dalej trzymamy ✊ aby wszytsko było dobrze ❤️
 
Kochana a co u Ciebie? Będziesz działać coś w lipcu?
Jeszcze nie wiem, trochę mnie siły opuściły 😞 Już nie jestem podekscytowana kolejną stymulacją, strasznie boję się porażki. Ale na razie zbieram kasę i łykam suple, zobaczymy co będzie.
A ty już niedługo zabierzesz swojego bałwanka ☺ Powodzenia ❤😘
 
Jeszcze nie wiem, trochę mnie siły opuściły [emoji20] Już nie jestem podekscytowana kolejną stymulacją, strasznie boję się porażki. Ale na razie zbieram kasę i łykam suple, zobaczymy co będzie.
A ty już niedługo zabierzesz swojego bałwanka [emoji5] Powodzenia [emoji173][emoji8]
To normalne, że boisz się kolejnej porażki ale nie poddawaj sie [emoji120] odpocznij, zbieraj kasiorke i działaj! [emoji8]
No u nas już coraz bliżej na spotkanie' twarzą w twarz ' [emoji23] zastanawiamy się z mężem czy wziąć 1 czy 2 [emoji848][emoji6]
 
reklama
Do góry