reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
Kochana a który to jest tydzień ?
 
reklama
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
Kochana a to usg nie było za szybko??? Ja co prawda jeszcze nigdy nie słyszałam bojącego Serduszka😔 ale mi zawsze lekarz kazal Pezyjechac miesiąc po pozytywnej becie ( mialam 3 blastki) może za wcześnie poszłaś?? Wiesz te parę dni może grać ogromną różnice.. Nie znam się ale tak myślę
 
Hej Dziewczyny,

Widziałam ❤, to było piękne, wzruszyłam się bardzo, położna na szczęście miała dużo cierpliwości, bo ona bada, a mnie trzęsie od płaczu i znowu musiała szukać, ja mam mięśniaka, więc wcale nie tak łatwo 😂😂

Beta dzisiaj 48 000
Prog 81

Wszystkie leki od dzisiaj odstawiam (brałam już tylko estrofen) 🥳

Wyznaczona data porodu: 22.02.2022 😁😉

Dzisiaj świętuje 🥳🥂 Od jutra znowu będę się martwić o kolejne 6 tygodni aby wszystko było dobrze, chociaż lekarz uspokajał, że przy takich wynikach, powinno być dobrze.

@Tagitagi @Szyszka99 @PotrzebujeCudu @Orchidea33 @fredka84 @Justi92 i reszcie bardzo dziękuję za kciuki 😘😘😘
Bez Was i tego forum już dawno bym oszalała, dajecie siłę!💪💪

@Brakujemiwiary spełnienia wszystkich marzeń, a w pierwszej kolejności 🤰
🥳🥂
Cudownie, zazdroszczę ale tak pozytywnie ❤ Spokojnej ciąży 😘
 
Niestety nie puka serduszko[emoji24] zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety[emoji24]. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg[emoji31]
Jeszcze nic nie jest przesadzone. Serducho może się jeszcze rozkręcić.Ja Ciebie doskonale rozumiem jak ciężki ten tydzień będzie... Ale Ty zrobiłaś co mogłaś.
Ściskam Cię mocno [emoji8]
 
Hej Dziewczyny,

Widziałam ❤, to było piękne, wzruszyłam się bardzo, położna na szczęście miała dużo cierpliwości, bo ona bada, a mnie trzęsie od płaczu i znowu musiała szukać, ja mam mięśniaka, więc wcale nie tak łatwo 😂😂

Beta dzisiaj 48 000
Prog 81

Wszystkie leki od dzisiaj odstawiam (brałam już tylko estrofen) 🥳

Wyznaczona data porodu: 22.02.2022 😁😉

Dzisiaj świętuje 🥳🥂 Od jutra znowu będę się martwić o kolejne 6 tygodni aby wszystko było dobrze, chociaż lekarz uspokajał, że przy takich wynikach, powinno być dobrze.

@Tagitagi @Szyszka99 @PotrzebujeCudu @Orchidea33 @fredka84 @Justi92 i reszcie bardzo dziękuję za kciuki 😘😘😘
Bez Was i tego forum już dawno bym oszalała, dajecie siłę!💪💪

@Brakujemiwiary spełnienia wszystkich marzeń, a w pierwszej kolejności 🤰
🥳🥂
Gratulacje❤️👍 ja tak strasznie chcialam dzisiaj ujrzec to serduszko, ale nie bylo mi dane dzisiaj😥
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Widziałam [emoji173], to było piękne, wzruszyłam się bardzo, położna na szczęście miała dużo cierpliwości, bo ona bada, a mnie trzęsie od płaczu i znowu musiała szukać, ja mam mięśniaka, więc wcale nie tak łatwo [emoji23][emoji23]

Beta dzisiaj 48 000
Prog 81

Wszystkie leki od dzisiaj odstawiam (brałam już tylko estrofen) [emoji3060]

Wyznaczona data porodu: 22.02.2022 [emoji16][emoji6]

Dzisiaj świętuje [emoji3060][emoji1635] Od jutra znowu będę się martwić o kolejne 6 tygodni aby wszystko było dobrze, chociaż lekarz uspokajał, że przy takich wynikach, powinno być dobrze.

@Tagitagi @Szyszka99 @PotrzebujeCudu @Orchidea33 @fredka84 @Justi92 i reszcie bardzo dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Bez Was i tego forum już dawno bym oszalała, dajecie siłę![emoji123][emoji123]

@Brakujemiwiary spełnienia wszystkich marzeń, a w pierwszej kolejności [emoji1768]
[emoji3060][emoji1635]
Ale data porodu [emoji173]️
Rośnijcie zdrowo [emoji123][emoji110]
 
Do góry