reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny chciała bym wam bardzo z całego serduszka podziękować za życzenia ❤️ marzenie mam tylko jedno ( zresztą wy wiecie jakie ❤️) i mam nadzieję że się niedługo już spełni ❤️ jesteście kochane ❤️ i wiecie co , cieszę się że was mam . Bez was było by nudno i ciężko przechodzić całe on vitro 😘😘❤️❤️❤️❤️
 
reklama
@AgiG i jak transfer przebiegl? Wszystko ok? 1 zarodek?

@Kashyw83 i jak tam serduszko mocno puka?? ✊🏻✊🏻✊🏻
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
 
@Kashyw83 kochana jak tam na USG ?? Serduszko widziałaś ??? Dawaj znaka jak wrażenia ❤️
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
 
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
O rety strasznie wspolczuje:((((
Ale jesli jest szansa 50/50 to nic tylko zacisnac zeby i czekac…❤️❤️❤️ Zycze Ci dobrego rozwiazania sytuacji za tydzien❤️❤️❤️✊🏻✊🏻✊🏻
 
Dziś babka z laboratorium do mnie dzwoni i pyta, skąd był pobierany wymaz na chlamydię, ja na to yyyyy nie wiem😂 ginekolog pobierała , niestety nie widziałam 😝 Babka w śmiech ale wynika z tego, że nic jeszcze nie ruszyli z badaniami.
 
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
Kurcze który to dzień po transferze:(
 
Hej Dziewczyny,

Widziałam ❤, to było piękne, wzruszyłam się bardzo, położna na szczęście miała dużo cierpliwości, bo ona bada, a mnie trzęsie od płaczu i znowu musiała szukać, ja mam mięśniaka, więc wcale nie tak łatwo 😂😂

Beta dzisiaj 48 000
Prog 81

Wszystkie leki od dzisiaj odstawiam (brałam już tylko estrofen) 🥳

Wyznaczona data porodu: 22.02.2022 😁😉

Dzisiaj świętuje 🥳🥂 Od jutra znowu będę się martwić o kolejne 6 tygodni aby wszystko było dobrze, chociaż lekarz uspokajał, że przy takich wynikach, powinno być dobrze.

@Tagitagi @Szyszka99 @PotrzebujeCudu @Orchidea33 @fredka84 @Justi92 i reszcie bardzo dziękuję za kciuki 😘😘😘
Bez Was i tego forum już dawno bym oszalała, dajecie siłę!💪💪

@Brakujemiwiary spełnienia wszystkich marzeń, a w pierwszej kolejności 🤰
🥳🥂
 
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
Spokojnie, ja miałam transfer 2 czerwca i 5 dniowego i wcześniej niż dzisiaj kazali absolutnie nie przychodzić, w poniedziałek w zeszłym tygodniu pęcherzyka w ogóle nie byli w stanie znaleźć, a myślę, że przez te kilka dni wiele się może dobrego wydarzyć 🤞🤞🤞🤞
 
reklama
Niestety nie puka serduszko😭 zarodek w macicy jest, ale doktor mowi, ze troche maly, ze ma opoznienie i moze za tydzien bedzie serce, albo ze sie zatrzymal w rozwoju niestety😭. Ze mam ciezka historie, endometrioze i bardzo biedne jajniki. Dostalam sterydy na podtrzymanie i powrot do fraxiparinu plus rutinoscorbin. Jezu umre przez ten tydzien do nastepnego usg😫
Ja pier,dole 😱😥😥
 
Do góry