reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jest w porządku, nie wiedziałam i wzięłam leki przed badaniem w czwartek mam powtórzyć, 😜 ogólnie po przeliczeniu mam 1255mg dziennie
 
Szyszka99 a w jakich jednostkach masz ten progesteron? bo 41 to już nisko jeśli to jest nmol/l. Czemu masz taki wysoki estradiol? Mi kazali odstawiać estrofem, dzisiaj ostatni raz wzielam, wczoram 20 dpt i beta 3264, a estradiol 84,5 pg/ml
Mam w ng/ml lekarz mówił, że jest bardzo spoko... tylko mnie martwi ten spadek ehh nie chce zeby dalej spadał...

Zadajesz dziwne pytania 🤣 skąd ja mam wiedzieć dlaczego jest taki wysoki? Norma w pierwszym trymestrze jest od 154 do 3243 więc za wysoki nie jest, nie strasz mnie kobieto 😳 powiedział, że estradiol super A przed transferem powiedział, że będę go brała do końca 1 trymestru
 
Mój mąż zadał mi pytanie i w sumie to nie wiem jaka jest prawidłowa odpowiedź...

Skoro z jednego cyklu pobrali komórki i z jednej porcji nasienia je zapłodnili czy to będą bliźnięta? Czy wszystkie maluchu urodzone z tych powstałych zarodkow, nawet jeżeli wrócimy po nie po latach będą podobne do siebie?... jak bliźniaki?
No bo bliźniaki dwujajowe są z dwóch komórek... A przy stymulacji tak jest...
Wieloraczki,albo ciaza wieloplodowa.Kiedys o tym z lekarze rozmawialam.Nazywamy to blizniaki ale na koncu sa to dwie ciaze za jednym zamachem🤗blizniaki bardziej jak sa jednojajowe.
Powiem ci we wrzesniu,xzy nas synek bedzie podobny do Lennarta? Czy kolejny totalnie inny.Wszystkie z jednej stymulacji.🥰
 
Dziewczyny myślicie, że ten prog zostawić na takich dawkach jak jestem? Bo serio zaczynam srac ogniem i się boje, że będzie spadał :( i czy to możliwe że jak nie wzięłam jednej dawki to on mógł spaść z 80 na 40? No bo kurde wydaje mi się, że wzięłam jednak...
Przeczytałaś może co Ci pisałam wcześniej o różnych stężeniach proga w ciągu dnia? Że są różne? A jakie masz podane normy proga na wyniku?
 
reklama
Przeczytałaś może co Ci pisałam wcześniej o różnych stężeniach proga w ciągu dnia? Że są różne? A jakie masz podane normy proga na wyniku?
Do 40 mam normę... muszę się uspokoić bo nic do mnie nie dociera cholernie się boje naprawdę... trzy razy badalam przed wzięciem tabsów i było 80 A czwarty raz po wzięciu i jest mniej no dziwne...
 
Do góry