reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Do 40 mam normę... muszę się uspokoić bo nic do mnie nie dociera cholernie się boje naprawdę... trzy razy badalam przed wzięciem tabsów i było 80 A czwarty raz po wzięciu i jest mniej no dziwne...
Spokojnie...nawet jak bedzie 25to jest ok.Dzidziol jest zaopiekowany,lodòwe ma i tak pełna.
Gdybys chciala wiedziec jaki jest prg ,to musialabys go co najmniej 9 razy mierzyc ,zsumowac ,podzielic.
To co my robimy to takie lekkie harakiri jest.Nie oddaje stanu prawdziwego.Spokojnie....😉
 
Progesteron wyrzucany jest pulsacyjnie więc nieuniknione, że jutro możesz mieć większy... ale nie badaj bo nie ma sensu, masz przy górnej granicy normy laboratoryjnej, ja miałam przy dolnej i nie poroniłam, a lekarz kazał przestać mi biegać do laboratorium, także wycisz się i ciesz się ciąża i proszę nie szukaj dziury w całym bo jej ni ma 😘😘
Dobrze, wiem, że masz rację 🙏
 
Właśnie.
Ja sobie jeszcze przegadam wszystkie opcje z lekarzem, ale myślę że w wakacje dam sobie troszkę odetchnąć. 3 lata w in vitro to mi wakacje nie zaszkodzą;)
3 lata to długo, choć czas tak szybko leci , u mnie już będzie rok i nie wiem kiedy to minęło 🤷‍♀️ 2 miesiące miałam wyjęte z życia przy drugiej ciąży, straszne nudności, płakać mi się chciało jak się budziłam, uwielbiałam tylko spać... zresztą mi nawet powietrze śmierdzialo🤦‍♀️, czułam ten cały syf, niedopomyślenia jakie ma się wówczas zmysły..
 
reklama
Zawsze były duże.

Zaczęły się od 350 potem 400 430 i teraz kończe na 450 :D
Wow.. Końskie dawki 😲 ja nie pamiętam dokładnie swoich, ale lekarz mówił, że daje mi niskie dawki, no i mąż się zajmował wszystkimi lekami, ja na igły nie mogę patrzeć ☺️no cóż.. w dzieciństwie często miałam zastrzyki w dupencje i mam uraz do podawania leków taką metodą
 
Do góry