reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też teraz szykuję się do drugiej próby
No tak to jest ...też myślałam że za 1 razem się uda
Los pokazał mi inna stronę ivf muszę walczyć dalej teraz będzie drugie podejście

Więc spokojnie
Ile masz lat ? Robiłaś jakieś dodatkowe badania ? Co mówił lekarz ? Do jakiego dr chodzisz ?
 
W Holandii jest krótki 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 16 tygodni !!!
Z czego 4 bądź 6 tygodni jest odliczane przed porodem i masz po porodzie 12 bądź 10 tygodni. Tu jest dopiero porażka 😤😤 a później można jeszcze tzw bezpłatny rodzicielski wykorzystać 26 tygodni ... po uzgodnieniu z pracodawcą ,oczywiście ....
Jakiś dramat
O fuck😳no to jest dramat serio nie zachęca. To co kobiety robią po tych 10 tygodniach?
 
W Holandii jest krótki 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 16 tygodni !!!
Z czego 4 bądź 6 tygodni jest odliczane przed porodem i masz po porodzie 12 bądź 10 tygodni. Tu jest dopiero porażka 😤😤 a później można jeszcze tzw bezpłatny rodzicielski wykorzystać 26 tygodni ... po uzgodnieniu z pracodawcą ,oczywiście ....
Jakiś dramat
Też mnie to troche przeraza,
O fuck😳no to jest dramat serio nie zachęca. To co kobiety robią po tych 10 tygodniach?

Wszystko ma swoje plusy i minusy, jest żłobek finansowany, można wrócić na kilka dni tylko , zazwyczaj wystarczy gdy jedna osoba pracuje by się spokojnie utrzymać,
Oprócz tego invitro 3 podejscia są finansowane z ubezpieczenia...
Plus często rodzina pomaga, kobiety jesli pracuja to często 3max 4dni w tygodniu i wtedy każda babciąa zajmuje się dzien jeden dzień do żłobka a resztę samemu jak się nie zna inaczej to się ogarnia a przynajmniej się nie wypada z gry ;)
 
Jakie Ty masz te guzki ? Ja mam 7 i jestem po kilku biopsjach. Lekarz mi nie zaleca usuwania. Wyniki mam wszystkie w normie. A guzki duże.
Około 2 cm te duże, a tak tak cała tarczyca ponoć w nich jest ...w tych mniejszych . Z tego co mi 2 lekarzy mówilo muszę iść na biopsję i wtedy będzie decyzja , jeden powiedział żeby nie iść , a kolejny że na 90 % będą mi je usuwać :/ i weź bądź mądry człowieku kogo słuchać :/
 
reklama
Do góry