reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ile bierzesz tej luteiny?
Mi za każdym razem lekarze mówią, ze usg nie szkodzi w żaden sposób nawet jakbym chciała chodzić codziennie…bo najchętniej tak bym chodziła ;) oczyścicie trochę przystopowałam ale bylam 6 razy póki co a jestem w 9 tygodniu…każdy lekarz to mi mówił- byłam u 3 różnych.
A jeśli chodzi o współżycie to tez mi pozwalali, nie mam przeciwwskazań. Ale do wizyty pęcherzykowej bym poczekała :)
popieram ;) U mnie tak samo.
 
reklama
🤣🤣🤣 to normany wiek. Ja zaczelam starania w wieku 29 lat, bo najpierw studia kariera i taki efekt teraz ze jestem geriatria🙈
bez przesady 29 to wczesnie, ja zaczelam dopiero w wieku 35 lat, roznie sie uklada i nie masz co sobie zarzucac. mysle ze 29 na obecne czasy to jednsk wczesnie. wiadomo ze czlowiek sie chce po studiach rozwijac i czegos nauczyc, podrozowac. oby teraz sie udalo
 
A ile bierzesz tej luteiny?
Mi za każdym razem lekarze mówią, ze usg nie szkodzi w żaden sposób nawet jakbym chciała chodzić codziennie…bo najchętniej tak bym chodziła ;) oczyścicie trochę przystopowałam ale bylam 6 razy póki co a jestem w 9 tygodniu…każdy lekarz to mi mówił- byłam u 3 różnych.
A jeśli chodzi o współżycie to tez mi pozwalali, nie mam przeciwwskazań. Ale do wizyty pęcherzykowej bym poczekała :)
Usg samo w sobie nie, bardziej pewnie chodzi o fakt, ze dopochwowo. Ja tez bym sobie odpuscila. Moja klinika robi serduszkowe, wczensiej nie.
I seksu do serduszka wg mojej kliniki niet. Potem juz tak jesli nie ma przeciwwskazań.
 
A mnie na pediatrie wyślą bo ja mam 25 hahahaha
W Twoim wieku podchodziłam do IUI też mówili mi, że młodziutka i mnie tak szkoda [emoji2957] przed 26 urodzinami doczekałam się 2 kresek. [emoji3590][emoji3590]

W tym roku kończę 30 [emoji14] i doczekałam się dwójki maluchów. Mam nadzieję, że za niedługo będę mieć kolejne bijące serduszko [emoji3590]
 
W Twoim wieku podchodziłam do IUI też mówili mi, że młodziutka i mnie tak szkoda [emoji2957] przed 26 urodzinami doczekałam się 2 kresek. [emoji3590][emoji3590]

W tym roku kończę 30 [emoji14] i doczekałam się dwójki maluchów. Mam nadzieję, że za niedługo będę mieć kolejne bijące serduszko [emoji3590]
A ja czekając na transfer poczulam się hmm dziwnie.... same po 40 tam czekały ze mną, jak weszłam z moim a on to wygląda jeszcze mlodziej ode mnie chociaż ma 30 :D to jakaś babka do mnie: Ty tez na transfer?! ja mowie tak a ona na swojego meża takie oczy dziwne zrobila a on do nas: no nie wiedza co ich czeka ha ha ha. Ja sie popatrzyłam na mojego męża i mowie ale komentarz ***** :D i patrzyly na mnie jak na głupią tam, wszystkie trzy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moje kochane dziewczynki..! Zanim zaczniecie pisać o kciukach, które za mnie trzymacie i pytac o wyniki, muszę Wam się przyznać że zrobiłam wczoraj cichaczem weryfikacje przed weryfikacja... Chciałam wiedzieć z czym będę się mierzyć dzisiaj...
Naczekałam się na wynik, który odczytałam grubo po 18 i niestety mój sen się skończył... Beta poniżej 0,2
Dziekuje za Wasze wsparcie... ❤️
Nie piszcie proszę, że mam przeżyć żałobę i walczyć dalej, bo to była moja granica. Nie proponujcie mi rozwodu i wyjazdu do Hiszpanii, Szwecji czy Kongo po adopcję zarodka. Chciałam mieć dziecko z mężem, chciałam mieć rodzinę. Nie piszcie ze za szybko się poddaje, za krótko walczyłam... Każdy zna dokładnie tylko swoją własną sytuację i czasem powiedzenie, że to koniec wymaga większej odwagi niż bezustanna walka z wiatrakami...
Jak będę miała więcej siły i będę w stanie przestać płakać, napisze do Was jeszcze... Dzisiaj nie jestem w stanie wymienić każdej z imienia, która była dla mnie wsparciem... ❤️
@fredka84, dalej będę wierzyć i prosić ❤️❤️❤️
Zupełnie nie rozumiem dlaczego, ale kocham Cię jak siostrę, wredoto 😘
*****-jak cos to jestem
 
Do góry