reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mialam rozmowe z dr Lewandowskim. Przerazil sie na ilosc luteiny jaka biore. Kazal zmniejszyc podjezykowa o 2 tabl, odstawiac estrofem, duphaston powiedzial, ze jest do bani i mam nie brac. Zastrzyki niestety zostaja i cyclogest 3 x dz jesli dobrze sie czuje. Pytalam ze moge przy becie 1000 zrobic usg u siebie na miejscu zeby sprawdzic obecnosc pecherzyka. Kategorycznie zabronil. Powiedzial: „To bardzo wczesna ciaza, prosze tam nie gmerac, to sa ultradzwieki, zrobic beta hcg w pon wt i dac znac i moze kolo piatku bedziemy sie umawiac”. No coz. Ufam mu. Odpuszcze sprawdzanie pecherzyka jesli to mialoby zaszkodzi. Musze uzbroic sie w cierpliwosc🙈 no i oczywiscie sie spieszyl, bo mial opoznienia w wizytach i zapomnialam zapytac o seks🙈 kiedy mozna, ale na razie odpuszcze.Mnie i tak sie nie chce, a moj musi wytrzymac😉
 
reklama
Hej:) jestem tu nowa i mam pare pytań związanych z in vitro. W piątek mam wstawić się na pierwsza wizytę w gamecie Rzgów. Nie wiem na co mam się przygotować. Jak to wyglada naprawdę? Po którym podejściu najczęściej można spodziewać się dzidziusia? Jakie będę miała robione badania i czy to boli? Proszę o pomoc ponieważ chodzę cała w nerwach. Dziękuje
Hej a do kogo w Gamecie? Ja sie tam leczylam ;) dwie procedury i po 3 latach mam Natalke - ale u mnie to dlugo trwalo. Napewno beda ci kazali robic HSG - czyli badanie droznosci jajowodow.
 
Hej a do kogo w Gamecie? Ja sie tam leczylam ;) dwie procedury i po 3 latach mam Natalke - ale u mnie to dlugo trwalo. Napewno beda ci kazali robic HSG - czyli badanie droznosci jajowodow.
Jestem już po drożności jajowodów z czego jeden tylko ma bardzo mały przepływ a lewy nie ma wcale nie powiem nazwiska ponieważ nie chce przekręcić ale prof. Jacek R... nie mogę się doczytać
 
Dziewczyny mialam rozmowe z dr Lewandowskim. Przerazil sie na ilosc luteiny jaka biore. Kazal zmniejszyc podjezykowa o 2 tabl, odstawiac estrofem, duphaston powiedzial, ze jest do bani i mam nie brac. Zastrzyki niestety zostaja i cyclogest 3 x dz jesli dobrze sie czuje. Pytalam ze moge przy becie 1000 zrobic usg u siebie na miejscu zeby sprawdzic obecnosc pecherzyka. Kategorycznie zabronil. Powiedzial: „To bardzo wczesna ciaza, prosze tam nie gmerac, to sa ultradzwieki, zrobic beta hcg w pon wt i dac znac i moze kolo piatku bedziemy sie umawiac”. No coz. Ufam mu. Odpuszcze sprawdzanie pecherzyka jesli to mialoby zaszkodzi. Musze uzbroic sie w cierpliwosc🙈 no i oczywiscie sie spieszyl, bo mial opoznienia w wizytach i zapomnialam zapytac o seks🙈 kiedy mozna, ale na razie odpuszcze.Mnie i tak sie nie chce, a moj musi wytrzymac😉
A ile bierzesz tej luteiny?
Mi za każdym razem lekarze mówią, ze usg nie szkodzi w żaden sposób nawet jakbym chciała chodzić codziennie…bo najchętniej tak bym chodziła ;) oczyścicie trochę przystopowałam ale bylam 6 razy póki co a jestem w 9 tygodniu…każdy lekarz to mi mówił- byłam u 3 różnych.
A jeśli chodzi o współżycie to tez mi pozwalali, nie mam przeciwwskazań. Ale do wizyty pęcherzykowej bym poczekała :)
 
Dziewczyny mialam rozmowe z dr Lewandowskim. Przerazil sie na ilosc luteiny jaka biore. Kazal zmniejszyc podjezykowa o 2 tabl, odstawiac estrofem, duphaston powiedzial, ze jest do bani i mam nie brac. Zastrzyki niestety zostaja i cyclogest 3 x dz jesli dobrze sie czuje. Pytalam ze moge przy becie 1000 zrobic usg u siebie na miejscu zeby sprawdzic obecnosc pecherzyka. Kategorycznie zabronil. Powiedzial: „To bardzo wczesna ciaza, prosze tam nie gmerac, to sa ultradzwieki, zrobic beta hcg w pon wt i dac znac i moze kolo piatku bedziemy sie umawiac”. No coz. Ufam mu. Odpuszcze sprawdzanie pecherzyka jesli to mialoby zaszkodzi. Musze uzbroic sie w cierpliwosc🙈 no i oczywiscie sie spieszyl, bo mial opoznienia w wizytach i zapomnialam zapytac o seks🙈 kiedy mozna, ale na razie odpuszcze.Mnie i tak sie nie chce, a moj musi wytrzymac😉
Kurde a liczylam, że sie czegoś dowiesz o tym bzykaniu haha :D bo mi tak mega brakuje bliskosci z mezem, o dziwo on nie naciska tylko ja sie hamuje bo nie chciałabym przez chwile uniesienia stracic coś na co tak dlugo czekalam...
 
reklama
To nie wiedziec ;) za naszych czasow estrofem obowiazkowo i to 3 tabletki dziennie ;)
Wiem dlatego po pozytywnej becie zadzwoniłam z płaczem do lekarza że jak to dlaczego mam go odstawić a ten zaczol się śmiać ze on pomaga tylko w zagnieżdżeniu po transferze i jest zakazany w ciąży i stopniowo mam schodzić... Ja mialam wtedy 3x1 ale gdziewczyny mnie postraszyły ze mały mam i sama sobie dołożyłam 2 tabletki... Więc ja teoretycznie brałam jeszcze przez 10 dni po pozytywnej becie... Chodź tak naprawdę brałam go ciut dłużej bo bardzoooo się bałam odstawić całkowicie
 
Do góry