reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Evela, dziewczyny prosze napiszcie co o tym myslicue, bo moj przypadek jest jakis dziwny:
Beta słabo rosnie, ale ani sladu plamienia czy poronienia..wrecz przeciwnie mam wszystkie objawy ciąży..
9dpt- 14
13dpt- 39,90
15dpt- 57,5
17dpt- 117,87
21dpt- 258,60
23dpt- 352,30
27dpt-497,50 (6tc i 2 dzien) i na usg pecherzyk ciazowy 4,8mm czyli prawie pół cm. Mam nastepne usg za tydzien 21.06 i to bedzie 7tc i 2 dzien czyli 34 dpt.
Zarodki 2-3 dniowe, kriotransfer.
Wedlug bety chyba niemozliwe zeby cos z trgo bylo, ale jefnak dzis przy becie 497,5 byl pecherzyk ciazowy..Co o tym myslicie?? Czy przy takich niskich wartosciach bety mozliwe jest zebym za tydzien zobaczyla zarodek z bijacym serduszkiem???
Niska ta beta żeby był pęcherzyk [emoji848]
Ja miałam podobny przypadek po 5dniowym zarodku. Wartości bety niskie, przyrosty niby w normie ale blizej tej dolnej granicy. Pęcherzyk zobaczyłam przy becie ok 1000 , dosyć późno pokazał sie zarodek ale akcji serca już nie doczekalismy.
Ciąża się nie rozwijala mimo, że beta rosla i byly objawy. Po odstawieniu leków poroniłam naturalnie.
Nie oznacza to oczywiście, że u Ciebie finał musi być tski sam.
 
Dziewczyny czy mogłybyscie mi napisac w ktorym dniu po transferze 2-3 dniowego zarodka powinien byc widoczny na usg pecherzyk ciązowy i jak duzy powinien byc?
Moja beta ma niskie wartosci, dzis beta tylko 497 i na usg przy tej wartosci juz widoczny pecherzyk 4,8 mm. Dzis mam 6tc i 2 dzien. Czy to mozliwe seby przy
Po co porównujesz..?! Żeby się stresować bardziej. Idziesz innym „trybem” a porównywanie to tylko niepotrzebny stress, bo beta nie jest standardowa.
Zastanawia mnie ten pęcherzyk przy tak niskiej becie, ale może wysokość bety nie idzie w parze z tygodniem ciąży. W sensie nie musi być ok 1000 beta gdy jest późniejszy tydzień... kto wie... gdyby ta ciąża była młodsza o pare dni to ta beta nie byłaby taka zastanawiająca, ale jest jak jest i będzie co ma być. Statystyka nie jest po twojej stronie ale kto wie czy nie będziesz wyjątkiem od reguły. Teoretycznie w tym tygodniu jest i pęcherzyk i zarodek chyba z echem serduszka. No, ale tydzień wcześniej jest tylko pusty pęcherzyk. Czyli u Ciebie za tydzień powinien być już zarodek. Przestań mierzyć te betę i się zadręczać nagle nie wskoczy już na poprawne tory. Na usg coś widać to tego die trzymaj to bardziej wiarygodne, niż beta.
 
reklama
Strasznie mi przykro z Twojego powodu... :( kochana moze sa jeszcze szansę z innymi zarodkami na powodzenie? Nie załamuj się
Dziś jeszcze wyleje morze łez... Jutro zapomnę... Juz zdecydowałam ze ostatni zarodek zostaje nie wykorzystany. Od jutra inwestuje jedynie w siebie. Piątej porażki nie jestem w stanie wziąść na barki dlatego mozee on komuś przyniesie szczęście.
 
Do góry