reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Ci za doradzenie, została blastocysta z 6 doby 4bb,w sumie to mam dwie, z tym że ta jest sensowna bo ona stała się blastocystą w 5 dobie tylko była wczesną, mam jeszcze drugą, której nie biorę pod uwagę, to 4 BC, embriolog mówiła, że ona od początku słabo rokowała i nie sądzili, że stanie się blastocystą, a w 5 dobie była jeszcze morulą, z tego co pamiętam, to niezbyt dobry był jej podział komórkowy .. czytając różne historie, rzadko się zdarza ciąża z tekiej słabizny 😏
Czasem ciąże są z słabych zarodków, tylko rzadko tak jak piszesz. Tak sobie myśle, ze genomix to dobry lab, jeżeli przewożenie zamrożonego materiału nie szkodzi to czemu nie invimed... Wszystkie kliniki mrożą materiał - czyli norma. Ja zarodków nie badałam mino, ze za 2 miesiące kończyłam 37tc no ale ja nie zachodziłam w ciążę naturalnie. Jak we wszystkim doradzałabym konsultacje w innych miejscach, ale to kosztuje:-( bo to zawsze jakiś ogląd. Tutaj triche o rozwoju PGS...nie czytałam :p czekam na streszczenie. Omiotłem tylko informacje kluczowe, ale sensownie piszą o tym co Ty mówiłaś.
 
reklama
Wyobrażam to sobie ❤️.
Piękny ale i ciężki czas przed Tobą 🤢😉🤣❤️. ROŚNIJ dalej Filipku 😍. U mnie stary wymyślił Gabrysia albo Kacperka a jak będzie dziewczynka to Aurelia albo Emilka hehe tak se już planujemy 😍😉
Ja wszystko przeżyje naprawdę! Dam radę muszę byle by było wszystko okej 😄
To drugie damskie najpiękniejsze na świecie mówię Ci 😎😎😎 bo ja tak mam haha, to znak! 😅😘😘
 
reklama
Do góry