reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny poranny bladziutki test płytkowy nie kłamał. Mam już wynik beta hcg z rana: 27,6 mIU/ml 🥰☺️ (3 lata temu przy ciąży biochemicznej wynosiła 11.3 w 14 dpt, dzisiaj jest 9 dpt). Oby teraz rosła ładnie, a zarodek Paweł się rozwijał🙏 Za dwa dni kolejne badanie
To super 😀 a Ty miałaś 3 dniowca?
 
Dziewczyny poranny bladziutki test płytkowy nie kłamał. Mam już wynik beta hcg z rana: 27,6 mIU/ml 🥰☺️ (3 lata temu przy ciąży biochemicznej wynosiła 11.3 w 14 dpt, dzisiaj jest 9 dpt). Oby teraz rosła ładnie, a zarodek Paweł się rozwijał🙏 Za dwa dni kolejne badanie
Super! Zarodek Paweł haha, jesteś niemożliwa 😍 będzie super zobaczysz
 
Heja . Na zlecenie Pani dr na poniedziałkowa wizytę zrobiłam badanie moczu i tu się niepokoje bo w moczu wyszly
leukocyty wpw
A w osadzie moczu 20-30 a zakres jest do 5

co to oznacza ze mam bakterie jakieś czy infekcje ?
Tsh tez wysokie bo ponad 3 😏
Glukoza super wyszla , morfologia tez tylko teraz się tym moczem martwię 😞

aaaa noi kosmiczny progesteron bo 190
 
Super! Zarodek Paweł haha, jesteś niemożliwa 😍 będzie super zobaczysz
No tak, bo mam gdzieś wewnętrzne przekonanie, że to będzie męski płód ☺️ Więc nadałam mu imię😀 (wolałabym mieć syna, nie chciałabym, żeby córka po mnie odziedziczyła najgorsze problemy z płodnością i endometriozą i się tak męczyła jak ja😥)
 
Ja po usg, czekam ba lekarza. Szyjka się skróciła z 25 na 21 mm i czekam co lekarz powie. Dziewczyny duże waga jednej 1383g a drugiej 1658g. A to 29tydzien wiec dobrze rosną. Zastanawia mnie czy szyjka 21mm to mało? Bo chyba poniżej 20 to mało???
Szyjka 21mm to trochę mało ale waga Twoich dwóch dziewczyn w 29tc to jak waga jednego dziecka w donoszonej ciąży wiec ma prawo się do takiej długości skrócić na tym etapie. A nie ma żadnego lejka, nie jest miękka w badaniu palpacyjnym, ktg robili ? Bo oprócz długości to jest ważne aby powiedzieć jak będzie trzymac. Jak twarda bez lejka, nie ma skurczy to nie jest tak źle jak na prawie 30tc ;)
 
reklama
No tak, bo mam gdzieś wewnętrzne przekonanie, że to będzie męski płód ☺️ Więc nadałam mu imię😀 (wolałabym mieć syna, nie chciałabym, żeby córka po mnie odziedziczyła najgorsze problemy z płodnością i endometriozą i się tak męczyła jak ja😥)
No to myśli podobnie jak ja, tylko że my w drugą stronę 😂my z mężem liczymy na córkę bo to mąż ma problemy z płodnością ☺️ no i nie chcemy aby synek odziedziczył coś po tacie, no ale czas pokaże czy coś w ogóle zaskoczy...
 
Do góry