reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ktg jest ok, szyjka zamknięta, twarda, tylko krótka i brzuch mnie czasem boli. Na ktg nie ma skurczy. Zrobiłam wymaz w poniedziałek z kanału czekam na wynik, posiew moczu i inne badania zlecili no cóż zobaczymy. Ten pessar kupiłam będą zakładać i zobaczymy co dalej. Jestem w izolatce, nie wolno mi wychodzic, obiad przegapiłam i czekam na kolacje... Chyba chcą za wszelką cenę odholować mnie do 37tc. W bliźniaczej szybciej ta szyjka może się skracać i nikt nie chce ryzykować.
Dokladnie bo u Ciebie waga obu dzieci to jak w donoszonej ciąży to szyjka ma prawo się przy takim ciężarze skrócić... Ale jak twarda brak skurczy to wytrzymasz z taką długością jeszcze sporo no ale lezec trzeba już jak najwięcej. Jak chcą pessar założyć to jeszcze lepiej bo coś on powinien pomóc 😉 Trzymajcie się tam w 3 paku jak najdłużej
 
reklama
Ooo dziewczyny rosną jak na rożdżach 😁 ja wizytę mamw przyszłym tygodniu. A US 3 trymestru kiedy masz?
Dzisiaj miałam usg z biometrią plodow, to chyba 3 trymestr bo w końcu 7 miesiąc. No, ale u mnie robią te badania usg jakoś inaczej niż normalnie. Cały czas patrzą na wagę, czy nie są za małe czy brzuszek, mózg wszystko ok. A może normalnie :p tylko już nie pamietam jak to było z synem. Boziu nawet jeden dzien nie minął a ja już za nim tesknie :-(
 
Ktg jest ok, szyjka zamknięta, twarda, tylko krótka i brzuch mnie czasem boli. Na ktg nie ma skurczy. Zrobiłam wymaz w poniedziałek z kanału czekam na wynik, posiew moczu i inne badania zlecili no cóż zobaczymy. Ten pessar kupiłam będą zakładać i zobaczymy co dalej. Jestem w izolatce, nie wolno mi wychodzic, obiad przegapiłam i czekam na kolacje... Chyba chcą za wszelką cenę odholować mnie do 37tc. W bliźniaczej szybciej ta szyjka może się skracać i nikt nie chce ryzykować.
Wielkie kciuki Kate za wasza trojeczke.Zyczylam Ci takiej ciazy jak moja...dziewczynki sa duze w tym ich sila✊✊✊dacie rade kobitki😘😘
 
Ktg jest ok, szyjka zamknięta, twarda, tylko krótka i brzuch mnie czasem boli. Na ktg nie ma skurczy. Zrobiłam wymaz w poniedziałek z kanału czekam na wynik, posiew moczu i inne badania zlecili no cóż zobaczymy. Ten pessar kupiłam będą zakładać i zobaczymy co dalej. Jestem w izolatce, nie wolno mi wychodzic, obiad przegapiłam i czekam na kolacje... Chyba chcą za wszelką cenę odholować mnie do 37tc. W bliźniaczej szybciej ta szyjka może się skracać i nikt nie chce ryzykować.
A robia ten wymaz z szyjki tak, nie z samej pochwy ?
 
Dziewczyny poranny bladziutki test płytkowy nie kłamał. Mam już wynik beta hcg z rana: 27,6 mIU/ml 🥰☺️ (3 lata temu przy ciąży biochemicznej wynosiła 11.3 w 14 dpt, dzisiaj jest 9 dpt). Oby teraz rosła ładnie, a zarodek Paweł się rozwijał🙏 Za dwa dni kolejne badanie
Super🥰 cieszę się razem z Tobą 🥰 jesteś dla nas przykładem i radością, że naprawdę trzeba walczyć do końca 💪😍❤️❤️❤️
 
A robia ten wymaz z szyjki tak, nie z samej pochwy ?
Z kanału szyjki był w poniedziałek pobrany, bo mi gin kazała przyjechać. Chyba bo szyja poszła w dół. A dzisiaj usg i sprawdzanie szyjki po ok. 14 dniach - jakoś. I tak o to jestem i kwitnę w szpitalu :-(
 
reklama
Rozumiem, będzie pięknie kochana 😘

Super🥰 cieszę się razem z Tobą 🥰 jesteś dla nas przykładem i radością, że naprawdę trzeba walczyć do końca 💪😍❤️❤️❤️
Tak to prawda. Ja się już poddałam 3 lata temu, stwierdziłam, że może mam być bezdzietna, że niektórzy tak żyją. Ale w tym roku przyszła mi myśl, żeby spróbować ostatni raz. Oby tylko wszystko poszło zgodnie z planem!
 
Do góry