reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja po usg, czekam ba lekarza. Szyjka się skróciła z 25 na 21 mm i czekam co lekarz powie. Dziewczyny duże waga jednej 1383g a drugiej 1658g. A to 29tydzien wiec dobrze rosną. Zastanawia mnie czy szyjka 21mm to mało? Bo chyba poniżej 20 to mało???
Malo. Myślę, ze czas polozyc czy posadzic dupsko i odpoczywac, duuuzo odpoczywac...
[emoji110][emoji110][emoji4]
 
Ja po usg, czekam ba lekarza. Szyjka się skróciła z 25 na 21 mm i czekam co lekarz powie. Dziewczyny duże waga jednej 1383g a drugiej 1658g. A to 29tydzien wiec dobrze rosną. Zastanawia mnie czy szyjka 21mm to mało? Bo chyba poniżej 20 to mało???
Ooo dziewczyny rosną jak na rożdżach 😁 ja wizytę mamw przyszłym tygodniu. A US 3 trymestru kiedy masz?
 
Ja po usg, czekam ba lekarza. Szyjka się skróciła z 25 na 21 mm i czekam co lekarz powie. Dziewczyny duże waga jednej 1383g a drugiej 1658g. A to 29tydzien wiec dobrze rosną. Zastanawia mnie czy szyjka 21mm to mało? Bo chyba poniżej 20 to mało???
teoretycznie poniżej 25 to już patolka :D; zależy też od tego czy twarda czy miekka? I w sumie co się dziwić, jak tyle kg nosisz :D Ta druga to serio jak bliźniaczka mojej z wagą :) idą łeb w łeb prawie
 
Nie wiem czy dobrze widać, lepiej było na żywo ale taka bladziutka jest☺️ Czekam teraz na wynik bety. Musiałam dzisiaj zrobić, żeby wiedzieć co z bromergonem mam robić, a za chwilę mam teleporadę z moją endokrynolog
Dobrze pamiętam to cykl z pobraniem jednej komórki przez dr L. ? Przechodzisz do historii, to jest niesamowite😍 super oby ciąża rozwijała się prawidłowo.
 
teoretycznie poniżej 25 to już patolka :D; zależy też od tego czy twarda czy miekka? I w sumie co się dziwić, jak tyle kg nosisz :D Ta druga to serio jak bliźniaczka mojej z wagą :) idą łeb w łeb prawie
Zamknięta i twarda tylko się kurczy... oba położenia główkowe. Kuwa to będę się zastanawiać jak się utrzyma czy CC czy SN.
 
Hej Dziewczyny jaka dzisiaj miałam wizytę 🙈. Usg - jest pęcherzyk 27 mm - ale dalej nie pękł, doktor mówi no to cóż jutro rano znowu się widzimy sprawdzić czy pękł - Ja już oczywiście załamana ze znowu się wszystko opsówa 😭 mój pech jak zawsze 😔 Na co Przybycień mówi nie będziemy czekać, zagramy w grę wstępna, bo widać ze wczoraj z mężem jej nie było 🤣 Udało mu się sprawić palcami że pęcherzyk pękł 😁 choć do przyjemności to nie należało bo bolało 😫 ale koniec końców wszystko gra dostałam prolutex 1xdz, estroferm 2mg 2xdz, duphaston 2xdz, cyclogest 400mg 3xdz, Pregba Start, Nospa forte 3x D, Nagbe B6 2xdz, i accofil co 2 dzień 1/2 AMP. Pierwsza beta po transferze 22.06 🙉nie wierzę że wkoncu się doczekałam.. Mam nadzieję że znowu się nic nie wydarzy i dotrwam do wtorku :-) 💪 @Gonia0605 jak tam? O której transfer? Czy już po Kochana ❤️💞💞
Coś nie na bieżąco jesteś.. 😉
Transfer miałam we wtorek....
 
reklama
Zamknięta i twarda tylko się kurczy... oba położenia główkowe. Kuwa to będę się zastanawiać jak się utrzyma czy CC czy SN.
to nie jest tak źle, wiesz, że u mnie miękka. Ale słuchaj Motylka; oszczędzać się! nogi w górę i leżeć - byle nie cały czas; odpoczywać na boczku jednym i drugim - obracać się jak kurczak na rożnie :D; teraz już mąż musi wejść na wyższe obroty, a synuś wydorośleć trochę.
 
Do góry