reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poka poka [emoji16]
Lubimy oglądać dwie kreski [emoji7]
Nie wiem czy dobrze widać, lepiej było na żywo ale taka bladziutka jest☺️ Czekam teraz na wynik bety. Musiałam dzisiaj zrobić, żeby wiedzieć co z bromergonem mam robić, a za chwilę mam teleporadę z moją endokrynolog
 

Załączniki

  • F2CFE760-E99B-4E28-A8A6-1CAEB6D1E959.jpeg
    F2CFE760-E99B-4E28-A8A6-1CAEB6D1E959.jpeg
    698,5 KB · Wyświetleń: 132
Ja po usg, czekam ba lekarza. Szyjka się skróciła z 25 na 21 mm i czekam co lekarz powie. Dziewczyny duże waga jednej 1383g a drugiej 1658g. A to 29tydzien wiec dobrze rosną. Zastanawia mnie czy szyjka 21mm to mało? Bo chyba poniżej 20 to mało???
 
Brałyście do transferu wspomagacze typu ebriogule lub nacięcie zarodka? Bo zastanawiam się nad tym a zapomniałam Przybycienia zapytać 🤔
 
Ja po usg, czekam ba lekarza. Szyjka się skróciła z 25 na 21 mm i czekam co lekarz powie. Dziewczyny duże waga jednej 1383g a drugiej 1658g. A to 29tydzien wiec dobrze rosną. Zastanawia mnie czy szyjka 21mm to mało? Bo chyba poniżej 20 to mało???
U mnie w 28 tc poniżej 20 to mało.ale 20 czy 21 .....
Ale przy blizniajach.... to chyba czas na krążek, szef i nogi w górę.....
Duże baby 😁
 
reklama
Do góry