reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dziś byłam na usg i maluszek ma już 2cm. Co do progesteronu to lekarz ( taki miejscowy ginekolog) mówił, ze już mam zmniejszyć dawki i odstawić prolutex, accofil itd. Ale zadzwoniłam również do Novum i lekarz kategorycznie zabronił odstawiać i mam nadal kontynuować wszystkie leki. Robiłam wczoraj proga i mam 56,2 ng. Wiec nadal kontynuuje, jeżeli ciąża w wywiadzie jest zagrożona to lepiej żeby progesteronu było za dużo niż za mało. A już myślałam, ze będzie mniej kłucia ;)
 
reklama
Szwu nie będzie bo nie ma go na czym założyć. 1/3 pęcherza płodowego jest w pochwie. Lekarz powiedział ze jest poronienie w toku. Nie wypiszą mnie bo mogę dostać np krwotoku wiec czekam aż odejdą wody i się zacznie. Żadnych leków mi nie podadzą bo płody żyją. Mam normalnie funkcjonować, chodzić itp.
Przed kolejna próba lekarz obowiązkowo zaleca szew brzuszny. Zaleca wykonanie operacji w Łodzi.
Strasznie mi przykro 😞 Cały czas mialam nadziej ze jakimś cudem do 26tc wytrzymacie bo wtedy szanse na przeżycie są spore a dzisiejsza neonatologia radzi sobie dobrze z leczeniem wczeniaczkow.. Dużo siły Ci życzę i mam nadzieję że skorzystać z pomocy psychologa bo prędzej czy później to do Ciebie dotrze i dobrze być na to gotowym....
 
Laski zadanie bojowe

burza mózgów !!

Jak k.. przetransportować do pracy na rowerze mają fiolkę nadpoczętą menopuru? kuwa to wyzwanie :D Wsadziłam do opakowania z Eutyroksem w pionie :D :D
 
Ja miałam 29 oosctów, 27 dojrzałych poszło do zapłodnienia z czego finalnie było 8 zarodków.,ktore poszły do mrożenia (połowa do badania). Mnie brzuch dopiero przed punkcja zaczął baaaardzo boleć a po był dramat[emoji85] nie przemęczaj się, powodzenia [emoji8]
No to Cię wystymulowali :-) po co punkcja same jajca by wyszły wszystkimi otworami :p Ogromna ilość :-)
 
reklama
Do góry