reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kuleżanki powiedzcie mi proszę jak to jest z terminem porodu . Jak go się w naszym wypadku oblicza ?
jesli miałam pierwszy dc 28 kwietnia
Punkcje 10 maja
Transfer 15 maja

to w jakim ja kurna tygodniu jestem [emoji1787][emoji854]
W poniedziałek mam wizytę i niby aplikacja pokazuje 6+2 czyli 7 tydzień tak ?

cudownego dnia i mocne kciukasy za wszystkie [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Ja zawsze korzystałam z kalkulatora na internecie. Wpisz w google. Tam się podaje termin transferu i jaki zarodek podany.
 
Kuleżanki powiedzcie mi proszę jak to jest z terminem porodu . Jak go się w naszym wypadku oblicza ?
jesli miałam pierwszy dc 28 kwietnia
Punkcje 10 maja
Transfer 15 maja

to w jakim ja kurna tygodniu jestem 🤣🙃
W poniedziałek mam wizytę i niby aplikacja pokazuje 6+2 czyli 7 tydzień tak ?

cudownego dnia i mocne kciukasy za wszystkie ✊🏻✊🏻✊🏻
Termin porodu masz na 31.01.21
 

Załączniki

  • Screenshot_20210609-114247_Chrome.jpg
    Screenshot_20210609-114247_Chrome.jpg
    247,2 KB · Wyświetleń: 59
A ja mam pytanie o wasz biusty😀 po transferach. Czy bolą Was i jeśli tak to kiedy ból się zaczął? Pamiętam po pierwszym transferze bolały bardzo i miałam mega wku…a na wszystko, a teraz nic, piersi w ogóle nie bolą, pewnie jeszcze na to czas ale jak to u Was jest?
Mnie bolały strasznie już przed transferem
To pewnie sprawka progesteronu
Bardzo duże się zrobiły 🤭🤭🤭...dotknąć je to maskra 🤣
 
reklama
Do góry