reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki. Dzwonilam dzis do internisty odnosnie tego mojego nieszczesnego kleszcza... zalecil mi antybiotyk Unidox Solutab 2 tabl jednorazowo dzis. Ale czytam ulotke i widze ze w przypadku planowania ciazy powinno sie dopytac lekarza czy mozna.. on mnie nie pytal czy jestem w ciąży ani czy planuje. Transfer mam miec pod koniec lipca. Myslicie, zeby zazyc?
Ja juz chyba swiruje od tego in vitro 🤯 juz niedlugo bede sie bala zazyc witamine C...
Ja ten antybiotyk miałam zalecony 2 razy po punkcji więc można 😊
 
reklama
Ja ten antybiotyk miałam zalecony 2 razy po punkcji więc można 😊
Dziekuje :)
Ale powiem Wam, ze dzis jest moj dzien na marudzenie.. zazylam te dwie tabletki i tak mnie strasznie scielo. Zero sil, mega mdlosci i ledwo siedze. Chyba moj organizm jest jakis taki strasznie wrazliwy albo mialam jakies bakterie :/
Tez tak zareagowalas?
 
Hej dziewczyny, jestem nieco podłamana dzisiaj na podglądzie wyszły mi tylko 3 pęcherzyki , wcześniej lekarz dopatrywał się 6 , w piątek punkcja i obawiam się że będzie marnie, nie wiem tylko skąd tak wysoki estradiol 1300 , czy któraś z was też miała tak mało pęcherzyków przy 1 stymulacji?
 
Hej dziewczyny, jestem nieco podłamana dzisiaj na podglądzie wyszły mi tylko 3 pęcherzyki , wcześniej lekarz dopatrywał się 6 , w piątek punkcja i obawiam się że będzie marnie, nie wiem tylko skąd tak wysoki estradiol 1300 , czy któraś z was też miała tak mało pęcherzyków przy 1 stymulacji?
U mnie teraz przy ostatniej stymulacji była taka sama sytuacja. Najpierw na podglądzie było widać 5-6 pęcherzyków, na następnym 3 pęcherzyki urosły szybciej a reszta się zatrzymała - estradiol przy tych 3 był ok 1500. Padła decyzja o przedłużeniu stymulacji. Okazało się, że finalnie było 5 pęcherzyków. Za radą dziewczyn był zastosowany double trigger
 
reklama
Do góry