reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Implantuje się kropek, widać mocno się wgryza 🥰💓💓💓
Wydaje mi się ze kropek już się wgryzł . @Szyszka99 miała blastke z 6 z przodu wiec powinna się szybciutko zaimplantować . W 1,2 dniu po transferze . @Szyszka99 kochana duze zmiany następują w organizmie . Jeszcze nie raz Cię pociągnie i nie raz zakłuje . Mnie co prawda bolało w pierwszych 2 dniach i brałam 1 nospe dziennie i magnez . Staraj się wypoczywać . Nie stresować . Nie denerwować na zapas . Lekow żadnych na własna rękę nie bierz jeśli lekarz ci ich nie polecał - nie sugeruj się zawsze nami . Każda z nas inaczej różne etapy przechodzi .Jeśli masz wątpliwości najlepiej skonsultuj je z lekarzem prowadzącym . Mocne kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
ja dziś 33.1 i zaklinam i czaruję ją co by się nigdzie nie wybierała jeszcze:) Ale jak widać u Ciebie, jednak cś dają radę zrobić. No i już 35 to zawsze coś. Macie sterydy podane co nie? to już w ogóle bezpieczniej.
Tak 2 dawki wzięła w 29 tc
Teraz 2 dawki przypominające w 34 tc.
Lekarze mówią że to nie Atosiban że to siła podświadomości 😂😂😂😂😂😂
Nie wyjdziesz dziś bo ja Tak mówię i kropka 😉
 
Dziewczyny na co jest ten intralipid? Ja mam mieć jakiś wlew przed transferem ale nie zapytałam o nazwę, tłumaczyła mi tylko, że jest on na pobudzenie tych komorek NK w endometrium.
Intralipid jest na obniżenie NK w macicy. Może pomóc w zagnieżdżeniu zarodka...
Na pobudzenie prawdopodobnie proponowała Ci accofil albo podobną substancję, np neupogen.
 
Dziewczynki. Dzwonilam dzis do internisty odnosnie tego mojego nieszczesnego kleszcza... zalecil mi antybiotyk Unidox Solutab 2 tabl jednorazowo dzis. Ale czytam ulotke i widze ze w przypadku planowania ciazy powinno sie dopytac lekarza czy mozna.. on mnie nie pytal czy jestem w ciąży ani czy planuje. Transfer mam miec pod koniec lipca. Myslicie, zeby zazyc?
Ja juz chyba swiruje od tego in vitro 🤯 juz niedlugo bede sie bala zazyc witamine C...
 
Tak jest mój dr też tak mówił można brać Acoffil lub właśnie te wlewy z intalipidu ... To wszystko jest na poprawę komórek NK
Ale jak to jest dokładnie 🤔🤔🤔🤔
Tego nie stosuje się zamiennie, bo mają przeciwstawne działanie. Czyli mogą zalecić jedno albo drugie, ale zależnie od sytuacji.
No i Paśnik mi tłumaczył, że są dobre NK i złe NIK... Accofil powoduje takie zwiększenie leukocytów, że z krwi przenikają do macicy i tak pomagają w implantacji i utrzymania zarodka. Itralipid wycisza te komórki, które zwalczają zarodek...
 
reklama
Dziewczynki. Dzwonilam dzis do internisty odnosnie tego mojego nieszczesnego kleszcza... zalecil mi antybiotyk Unidox Solutab 2 tabl jednorazowo dzis. Ale czytam ulotke i widze ze w przypadku planowania ciazy powinno sie dopytac lekarza czy mozna.. on mnie nie pytal czy jestem w ciąży ani czy planuje. Transfer mam miec pod koniec lipca. Myslicie, zeby zazyc?
Ja juz chyba swiruje od tego in vitro 🤯 juz niedlugo bede sie bala zazyc witamine C...
Ja bym zażyła, zawsze tak robię jak mam kleszcze i biorę jednorazowo. Do końca lipca sporo czasu to nie powinno mieć w ogóle wpływu, a gorzej złapać boreliozę na prawdę!
 
Do góry