reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tego nie stosuje się zamiennie, bo mają przeciwstawne działanie. Czyli mogą zalecić jedno albo drugie, ale zależnie od sytuacji.
No i Paśnik mi tłumaczył, że są dobre NK i złe NIK... Accofil powoduje takie zwiększenie leukocytów, że z krwi przenikają do macicy i tak pomagają w implantacji i utrzymania zarodka. Itralipid wycisza te komórki, które zwalczają zarodek...
No właśnie ....napewno masz rację już coś mi się przypomina
Dziękuję za rozjaśnienie 🤣😘
Mówil mi Dr właśnie tak
Lecz ja ma jeszcze troszkę czasu i właśnie wszystko zależy od wynikow 🤔🤔
Co będę miała zalecone
 
reklama
A ja mam pytanie o wasz biusty😀 po transferach. Czy bolą Was i jeśli tak to kiedy ból się zaczął? Pamiętam po pierwszym transferze bolały bardzo i miałam mega wku…a na wszystko, a teraz nic, piersi w ogóle nie bolą, pewnie jeszcze na to czas ale jak to u Was jest?
 
Ja bym zażyła, zawsze tak robię jak mam kleszcze i biorę jednorazowo. Do końca lipca sporo czasu to nie powinno mieć w ogóle wpływu, a gorzej złapać boreliozę na prawdę!
Dzięki! Tak właśnie myślę... no nic. Bede za tydzien u lekarza to mu powiem, ze zazylam. Jak bedzie chcial przesuwac to przesuniemy... lepiej nie mieć boreliozy :/
 
A ja mam pytanie o wasz biusty😀 po transferach. Czy bolą Was i jeśli tak to kiedy ból się zaczął? Pamiętam po pierwszym transferze bolały bardzo i miałam mega wku…a na wszystko, a teraz nic, piersi w ogóle nie bolą, pewnie jeszcze na to czas ale jak to u Was jest?
Mi nic sie z biustem nie dzialo.Piersi ani nie rosly ani nie bolaly.Jestem w 9 miesiacu ciazy i cycki jakie byly takie sa.Nosze biustonosz z przed ciazy i drugi sportowy.Bo miseczki sie nie zmienily tylko pod biusem
 
A ja mam pytanie o wasz biusty😀 po transferach. Czy bolą Was i jeśli tak to kiedy ból się zaczął? Pamiętam po pierwszym transferze bolały bardzo i miałam mega wku…a na wszystko, a teraz nic, piersi w ogóle nie bolą, pewnie jeszcze na to czas ale jak to u Was jest?
Mnie bolały już przed transferem... Chyba od włączenia progresteronu... Im wyższy poziom, tym bardziej będą bolały... W razie czego HCG też swoje dołoży...
 
A ja mam pytanie o wasz biusty😀 po transferach. Czy bolą Was i jeśli tak to kiedy ból się zaczął? Pamiętam po pierwszym transferze bolały bardzo i miałam mega wku…a na wszystko, a teraz nic, piersi w ogóle nie bolą, pewnie jeszcze na to czas ale jak to u Was jest?
Mnie zaczęły bolec kilka dni po transferze i bolą do tej pory przeokrutnie. Już nie wiem jaki biustonosz kupić żeby sobie trochę ulżyć 🤔
 
A ja mam pytanie o wasz biusty😀 po transferach. Czy bolą Was i jeśli tak to kiedy ból się zaczął? Pamiętam po pierwszym transferze bolały bardzo i miałam mega wku…a na wszystko, a teraz nic, piersi w ogóle nie bolą, pewnie jeszcze na to czas ale jak to u Was jest?
Mnie bolały już przed transferem . Od progesteronu . Nawet bardziej bolały wtedy niż teraz . Obecnie bolą tylko jak mocniej złapie . Od 2 tygodni wyraźnie urosły w tym również powiększone sutki 😉i kilka dodatkowych żyłek 🙃.
 
reklama
Bo na relanium to się nie myśli tylko spi;-) albo relaksuje:-):-) zostaw robotę pracusiu włącz film do serca przytul psa albo kota :p żarcik wiem ze to wcale nie takie łatwe... :-*
Ja po relanium mam taki błogi spokój. [emoji3590] Moją głową nie ma po nim tyłu myśli. Jest pusta [emoji28][emoji2960] i liczy się tylko to co mam zrobić.
 
Do góry