reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kuleżanki powiedzcie mi proszę jak to jest z terminem porodu . Jak go się w naszym wypadku oblicza ?
jesli miałam pierwszy dc 28 kwietnia
Punkcje 10 maja
Transfer 15 maja

to w jakim ja kurna tygodniu jestem [emoji1787][emoji854]
W poniedziałek mam wizytę i niby aplikacja pokazuje 6+2 czyli 7 tydzień tak ?

cudownego dnia i mocne kciukasy za wszystkie [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Jak dla mnie termin porodu 5.01 [emoji4]
I jestes w 6t1d
 
reklama
Hej, dziewczyny dziś 5dpt a boli mnie brzuch, z lewej strony ciągnie jakby w dół w macicy aż w tyłku czuje 😔 i przez to znów się martwię... nie wiem jak ja mam dotrwać do piątku, dostaje na głowę przysięgam
 
Hej, dziewczyny dziś 5dpt a boli mnie brzuch, z lewej strony ciągnie jakby w dół w macicy aż w tyłku czuje 😔 i przez to znów się martwię... nie wiem jak ja mam dotrwać do piątku, dostaje na głowę przysięgam
A lekarz nie zalecil ci no spy i scopolanu? Ja teraz biore codziennie no spa 3 x dz i scopolan 1 tabl 2 x dz. Po pierwszym transferze miaam takie bole i skurczeni teraz mowili ze do skurczh nie dopuszczac, bo moze sie nie udac. Takze bierz leki rozkurczowe!
 
A lekarz nie zalecil ci no spy i scopolanu? Ja teraz biore codziennie no spa 3 x dz i scopolan 1 tabl 2 x dz. Po pierwszym transferze miaam takie bole i skurczeni teraz mowili ze do skurczh nie dopuszczac, bo moze sie nie udac. Takze bierz leki rozkurczowe!
Zalecił nospe max i bralam ale zalecił ale w dniu transferu i 3 dni po nim więc nie brałam więcej ale dziś wzielam jak mnie zaczęło boleć...
 
Hej, dziewczyny dziś 5dpt a boli mnie brzuch, z lewej strony ciągnie jakby w dół w macicy aż w tyłku czuje 😔 i przez to znów się martwię... nie wiem jak ja mam dotrwać do piątku, dostaje na głowę przysięgam
To mogą być skurcze implantacyjne, nic Ci ciało nie powie na tym etapie. Wszystko co złe może być dobre i na odwrót. Idź jutro na betę już będziesz coś wiedzieć :-)
 
Zalecił nospe max i bralam ale zalecił ale w dniu transferu i 3 dni po nim więc nie brałam więcej ale dziś wzielam jak mnie zaczęło boleć...
Bierz nornalnie codziennie. Dokup sobie scopolan jeszcze ale ten zwykly (nie przypadkiem compositum). Mi teraz w novum zAlecili brac non stop az do bety. Nie dopuszczaj do skurczów
 
Ja na razie sobie wmawiam że się uda [emoji12]. Ciekawe kiedy mnie depresja dopadnie [emoji12]
Ja też mam ten intralipid zlecony ale tylko raz na tydzień przed transferem. No ale nie zdążyłam go wziąć przez te zawirowania z punkcją.
Dziewczyny na co jest ten intralipid? Ja mam mieć jakiś wlew przed transferem ale nie zapytałam o nazwę, tłumaczyła mi tylko, że jest on na pobudzenie tych komorek NK w endometrium.
 
reklama
Do góry