reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czesc dziewczynki tak sobie czytam i czytam i zazdroszcze bo ja do czwartku musze czekac na wizyte do lekarza a juz chcialabym zaczac dzialac :))) i tak bardzo sie stresuje chyba cos mnie trafi przez to czekanie :((( trzymam za WSZYSTKIE kciuki
a mam jeszcze pytanie jak wyglada przygotowanie do criotransferu ????
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Kaprycha - leczę się w środkowej anglii (birmingham) To dobrze że chcą powtórzyć badania bo nie są czegoś tam pewni,też nie znam się na tych badaniach więc nic nie doradzę ale trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!
Pozdrawiam wszystkie
 
Cześć dziewczyny,
Myszelino a mówił tobie lekarz ile będzie trwała u was stymulacja u mnie dzisiaj 4 dzień stymulacji nie wiem ile może u nas trwać jutro na pewno się dowiem co i jak.
Zleci wam dziewczyny szybko czas i będziecie mogły podchodzić do kolejnych prób życzę powodzenia oby ten czas szybko zleciał pozdrwaiam.
 
hej dziewczny u mnie jakos nagle wszystko przyspieszyło i juz jestem po histero. wszystko jest w porzadku powiedzieli ze jama macicy jest prawidłowej budowy z wydłużonymi rogami co podobno nic nie szkodzi ale za to mam cechy niewydolności II fazy cyklu...nie wiem co to ale niby tez nic zlego i moge w przyszłym cyklu odebrac maluchy...bardzo sie z tego powodu ciesze ale tak samo sie martwie...








http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={C6E4C9F8-7E11-4CA1-AA9C-CF9F398F2874}
 
Kaprycha, ja mam w przyszłym tygodniu już transfer.U mnie niestety NHS refunduje jeden cykl i chyba tyle crio ile jest mrozaczków do wykorzystania
 
Dziewczyny mam jutro spodziewany termin @, a jeszcze nie przychodzi, i oznak nie ma. Będę testować w niedzielę......................
 
Kati78 albo lolitka, mam prośbę - czy możecie podać czym należy karmić mężczyznę, j akie witaminki itp aby mu się polepszyły wyniki.Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam!
 
anja - co prawda pytanie nie do mnie było ale się wtrącę ;) Na poprawę żołnierzyków zalecają L karnitynę, Macę, Salfazin lub Androvit (lub jakieś witaminy z cynkiem) no i generalnie zdrowy tryb życia, warzywa owoce itp :) Kiedyś czytałam też o preparacie Promen ale nie testowałam na mężu ;) Pozdrawiam
Jeszcze można dorzucić żeńszeń i koenzym q10
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaprycha staruszko.... wrocilas niewierna:)
Strasznie sie u Ciebie dzieje z etgo co przeczytalam. Kuzwa, rece opadaja i nic wiecej nie powiem. Trzymaj sie kobito - nie wiem jak, ale sie jakos trzymaj.

Anja
dawaj duzo cynku, selenu, wit E i dobrze tez jakas L kartynke zapodac. Standardowo oczywiscie tez kwas foliowy w tej samej dawce co i Ty. Zamiast kupowac tabletki dawaj duzo orzechow wszelkiej masci, morele suszone i duzo zielenini. Tylko karnityne i kwasek trza raczej suplementowac co bo za malo jest w tym co jemy
 
Do góry