reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny coś dziwnego się ze mną dzieje........ Wczoraj byłam w pracy i było mi dosyć ciężko.Wieczorem miałam straszny ból podbrzusza i jak zaszłam do łazienki to zobaczyłam brązowe plamienia. Wszystko wskazywało na @. Przeważnie objawy @ mam na wieczór jak w tym przypadku. I już pomyślałam że wszystko się skończyło. Ale dziś jest czysto. Nawet żadnych plamień nie mam. Leże cały czas w łóżku ale ból brzycha nadal czuję, już nie tak mocny ale jest (jest w zasadzie od tygodnia, raz boli mocniej czasem bardziej). Test oczywiście zrobiłam i .... wyraźnie jedna krecha. To już 2 dzień po spodziewanym terminie @. Nie wiem co mama robić, może do swego lekarza zadzwonie? Co o tym sądzicie?
Dziewczyny jesteście bardzo kochane, dzięki za kciukaski!!!!!!
 
Basia, znam przypadki kiedy testy nie wychodziły nawet i 2 tygodnie po terminie @ więc to że była jedna krecha u Ciebie jeszcze nie przesądza że się nie udało.Czy mierzyłaś może wcześniej temperaturę?Jeśli tak to to dałoby Ci szybciej odpowiedź niż lekarz czy zrobienie bety.Ja mam pozytywne przeczucia w Twoim przypadku i trzymam kciuki!:tak:

Agatka74 witaj w gronie, na pewno będzie Ci tu raźniej! Co Ty opowiadasz, jaki podeszły wiek?!Myśl pozytywnie, mi też się niedawno świat zawalił że tylko in vitro da mi upragnione pierwsze dziecko a teraz patrzę na to jako na szansę i postęp medycyny!
Głowa do góry, będzie dobrze!
 
Cześć Dziewczyny!
Baśka - rób jutro betę i wszystko będzie jasne!! :) Albo ciąża albo spóźniona @ - w końcu powrót naturalnej owulki to dla organizmu też szok...- musi to przetrawić pomyśleć ;) Ja trzymam kciuki za podwyższoną betę! Na Twoim miejscu nie czekałabym w niepewności a sikacze wyrzuć przez okno! ;) Pozdrawiam
 
Witam,
Myszelino ja Cetrotide biorę od 4 dnia stymulacji nie mam żadnych obrzęków dobrze się czuję tylko mój estradiol jest niższy jak powiedział lekarz to dlatego że cetrotide biorę wcześnie i ten zastrzyk sztucznie obniża estradiol zobaczymy jak będzie dzisiaj jakoś tak spokojnie do tego wszystkiego podchodzę co ma być to będzie choć nie ukrywam że wolałabym żeby za pierwszym razem się udało.

Witaj agatko74 dużo też przeszłaś grunt to dobry lekarz i dobrze postawiona diagnoza i leczenie które doprowadzi do upragnionej ciąży życzę powodzenia.
 
Rob bete Basia - ni ma co czekac

Agatka - witaj

Myszelina - mozesz miec obrzek po zastrzyku, taka reakcja czasem. ale raczej powinno to zniknac a nie sie utrzymywac
 
No i dupa......... Dziś @ rozkręciła się na dobre. Ale ból brzucha jest straszny, nigdy tak nie miałam.
Agatka dzięki że byłaś ze mną.
 
reklama
Do góry