reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gosia nie jest łatwo wytrzymać na diecie której się nie lubi, albo potrawy nudzą. Mam teraz troszkę taki etap, ciągle to samo, dokładnie jak piszesz. Damy radę, byle tylko się nie poddawać i nie grzeszyć 😂
Dużo rzeczy mi smakuje... Po prostu za dużo tych 'zdrowych', białkowych roślin... Jakby nie mogli dać kurczaka czy ryby... Pewnie taniej wychodzi... 🙄
Ale dzisiaj dołożyli kapuśniak, więc wybaczam 😋
Trzymam kciuki żebyś też wytrwała... Damy radę 💪💪💪
 
reklama
Jak tam na relanium 😜 kiedy testujesz?? Coś czuję w kościach że to "ten" transfer Twój wlasnie 😉
W sobotę za tydzień 😳 ale jeszcze jest pełen luz, gorzej jak już nie będzie relanium ;) powiedz mi kochana jak dzieliłas accofil? Do insulinowek? Ja jutro mam pierwszy zastrzyk po transferze, oby był tak dobry jak relanium ;) miałam cała fiolkę przed transferem i troszkę tylko czułam osłabienie ale bylo ok. Teraz mam wziąć 2/3 fiołki i rozkminiam 🤔
A Ty bidusiu leż i niech mamusia Ci dogadza smakołykami 😋
 
W sobotę za tydzień 😳 ale jeszcze jest pełen luz, gorzej jak już nie będzie relanium ;) powiedz mi kochana jak dzieliłas accofil? Do insulinowek? Ja jutro mam pierwszy zastrzyk po transferze, oby był tak dobry jak relanium ;) miałam cała fiolkę przed transferem i troszkę tylko czułam osłabienie ale bylo ok. Teraz mam wziąć 2/3 fiołki i rozkminiam 🤔
A Ty bidusiu leż i niech mamusia Ci dogadza smakołykami 😋
Tak wyjmowałam tłok z insulinowki i odlewałam z ampułki z accofielm 1/4 😉
 
Dziewczyny może tu ktoś pomoże zinterpretować wyniki?
 

Załączniki

  • 946DEF8F-4611-43E3-A159-080EDCD40102.jpeg
    946DEF8F-4611-43E3-A159-080EDCD40102.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 72
  • 3464C092-8729-4312-960C-89E6B72336FC.png
    3464C092-8729-4312-960C-89E6B72336FC.png
    100,2 KB · Wyświetleń: 67
powiem Ci, że ja też teraz dietka.. bo cukrzyca ciążowa. 🥴 ale normalnie odkrywam nowe smaki, które kiedyś dla mnie to było be. Dodam, że dla mnie słodkie jedzenie to nie jedzenie (pomijam ciąże, gdzie słodycze zachciankowo ciągnęłam garściami - takie dni bywały zwłaszcza dni lodzików:D). Normalnie dziś się zachwycałam taką gestą owsianką na wodzie z jabłkiem - że to mało słodkie (bo nie lubię); a w sumie takie zapychające i nawet dobre. Może to też kwestiia głowy i częstszych posiłków, żeby nie doprowadząć do wygłodzenia się to wtedy łatwiej będzie się zabrać do tych potraw i nimi najeść ? 🤔
W ciąży powinnaś przyjmować 5 mniejszych posiłków dziennie, i mieć rozpisane wymienniki węglowodanowe. Nie możesz być na redukcji dziecko potrzebuje zrównoważonej diety. Super są te mąki, fakt smakują jak śruta ale możesz zrobić z nich wszystko. Pierogi, naleśniki , makaron, chleb.....osnio słodzę ksylitolem.
Ja to inna bajka, jestem na redukcji i normalne że jak zjem 1200-1500 kalorii to potem mam problem z głodem. Nie poddaje się, zjem najwyżej kilka orzechów i jakoś idę spac.
 
No tu właśnie wkolko tez mocz badaja. A CRP z krwi Ci badali?
Tu to samo nic nie uważają aby pomogli infekcji zapobiec ale ja ich nie słucham bo lepiej dmuchać na zimne. Pisałam do swojego polskiego zaufanego lekarza i kazal brać Provag , zero seksu ( zresztą przy krwiaku yo i tak odpada) i do napewno pomoze inknac jakiegoś świństwa. Do tego dużo naturalnych maślanek , kiszonek itd. Tak jak nie lubiłam tak stał się fanką 😅 Jak nic nie znalezli to stawiam że jeszcze długie tygodnie ciąży przed Tobą 😉 Może ten nieszczęsny krążek powoduje tyle wodnistych uplawow. Ja przy szwie mam czasem więcej uplawow takich kleistych i postanowiłam nic dopochwowo już nie brać żeby nie napędzać. A Ty jakiego proga dopochwowo bierzesz jeszcze?
Utrogestan 400 mg od 16 tc .cpr zrobione wynik ok .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry