reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam ja po wizycie miałam 28.04
29+ 2 Wiktoria waży 1423 g .
Na wizytę zwiezli mnie na wózku bo dzień wcześniej trafiłam do szpitala z krwawieniem....
Leżę na sofie czytam książkę mokro ... Mówię Kurde idę do łazienki majtki mokre - jakby woda ( w poprzedniej ciąży pękł mi worek owodniowy Ale to nie były te ilości wody) mówili że przy krążku więcej wplawów. No nic umyłem się przebrała idę na sofe siadam mokro .....
Wracam do łazienki krew majtki, spodnie zalane....
Dzwonię do sąsiadki że za 5 minut pod klatką potrzebuje na szpital ( stary w pracy godzinę drogi od domu ) do starego żeby jechał na szpital że jadę z sąsiadka.
Do prywatnego szpitala gdzue mnie prowadzą i gdzie planuje CC mam ok 40-60 minut zależy od korków.
Dotarłam mąż akurat też już wchodził.
Krzyczę że krwawie A jestem w 29 tc . To wózek i zawiezli od razu do gabinetu .
Na podpasce krwi chwilowo nie bylo wylatywaly te wody .....
Szyjka bez zmian twarda zamknięta, na usg wód dużo.
Przyjęcie na szpital podejrzenie przerwania worka owodniowego , krwawienie .po badaniu znów polecają krew .
Dostałam sterydy na płuca- kolejne , antybiotyk , ktg 3x na dobę po godzinę i by nie brać wieczorem clexane ......
Krwawienie się uspokoiło
Rano usg u mojego lekarza zrobił test czy wyciekaja wody

AMNIOQUICK 1 Test do badania wód płodowych​

Wynik negatywny worek chyba ocalony .... test ponoć ma 100% wiarygodności daje fałszywe wyniki pozytywne czasem gdzy jest krew .
Na usg wody bez zmian .
Krew raczej z podrażnienia przez krążek nie widać aktywnego krwawienia wczoraj i dziś już nie krwawie.
Leżę na obserwacji ....
Skurczy istotnych brak jak się pojawia dostanę atosiban .
Pozdrawiamy
Zobacz załącznik 1265289
Wcześnie jeszcze. Wytrzymacie jeszcze choć trzy tygodnie. Trzymam kciuki. Ja też miałam ten test na wody płodowe, uważam u mnie dał wynik fałszywie pozytywny.
 
reklama
ja nic nie powiem, ale podobno jak stary je ananasy to sperma lepsza w smaku; choć czy w zapachu też pięknieje to nie sprawdzałam jeszcze; która teraz będzie badać, sprawdźcie co wywąchają w labie 🤭 :D (@Ananasowa93 ; pardon ;) i w ogóle cuudownie, że jest dobrze i już do domu idziecie. ❤️ )

pomogę :D

Zobacz załącznik 1265323

Mirka, a weź się zapisz do urofizjoterapeuty; na tą kość ogonową powinien coś zaradzić - wiadomka, że pewnie teraz to przeciwbóle, ale żebyś doszła do siebie to trzeba tam powzmacniać.

o kurde; a to skąd te mokro? w sensie krew spoko, że z podrażnienia; ale mówiłaś, że poza tym mokro. Trzymaj się, dobrze, że sterydy podają. Kurde, mega stres...dobrze, że siedzisz w szpitalu, w razie co szybko są w stanie zareagować.

Masz racje, zadzwonię do Gp i spytam czy mogą mi pomóc.. 😘
 
Gosia nie jest łatwo wytrzymać na diecie której się nie lubi, albo potrawy nudzą. Mam teraz troszkę taki etap, ciągle to samo, dokładnie jak piszesz. Damy radę, byle tylko się nie poddawać i nie grzeszyć 😂
 
ja nic nie powiem, ale podobno jak stary je ananasy to sperma lepsza w smaku; choć czy w zapachu też pięknieje to nie sprawdzałam jeszcze; która teraz będzie badać, sprawdźcie co wywąchają w labie 🤭 :D (@Ananasowa93 ; pardon ;) i w ogóle cuudownie, że jest dobrze i już do domu idziecie. ❤️ )

pomogę :D

Zobacz załącznik 1265323

Mirka, a weź się zapisz do urofizjoterapeuty; na tą kość ogonową powinien coś zaradzić - wiadomka, że pewnie teraz to przeciwbóle, ale żebyś doszła do siebie to trzeba tam powzmacniać.

o kurde; a to skąd te mokro? w sensie krew spoko, że z podrażnienia; ale mówiłaś, że poza tym mokro. Trzymaj się, dobrze, że sterydy podają. Kurde, mega stres...dobrze, że siedzisz w szpitalu, w razie co szybko są w stanie zareagować.
Upławy fizjologiczne . Progesteron y krążek je potęguje.
 
Wcześnie jeszcze. Wytrzymacie jeszcze choć trzy tygodnie. Trzymam kciuki. Ja też miałam ten test na wody płodowe, uważam u mnie dał wynik fałszywie pozytywny.
Powtórzą za kilka dni ten test No i usg w niedzielę będę miała będzie mój lekarz z kliniki miał dyżur . Bo z tymi lekarzami różnymi i każdy swoją teorię można ocipiec.....
 
Gosia nie jest łatwo wytrzymać na diecie której się nie lubi, albo potrawy nudzą. Mam teraz troszkę taki etap, ciągle to samo, dokładnie jak piszesz. Damy radę, byle tylko się nie poddawać i nie grzeszyć 😂
powiem Ci, że ja też teraz dietka.. bo cukrzyca ciążowa. 🥴 ale normalnie odkrywam nowe smaki, które kiedyś dla mnie to było be. Dodam, że dla mnie słodkie jedzenie to nie jedzenie (pomijam ciąże, gdzie słodycze zachciankowo ciągnęłam garściami - takie dni bywały zwłaszcza dni lodzików:D). Normalnie dziś się zachwycałam taką gestą owsianką na wodzie z jabłkiem - że to mało słodkie (bo nie lubię); a w sumie takie zapychające i nawet dobre. Może to też kwestiia głowy i częstszych posiłków, żeby nie doprowadząć do wygłodzenia się to wtedy łatwiej będzie się zabrać do tych potraw i nimi najeść ? 🤔
 
reklama
Gosia nie jest łatwo wytrzymać na diecie której się nie lubi, albo potrawy nudzą. Mam teraz troszkę taki etap, ciągle to samo, dokładnie jak piszesz. Damy radę, byle tylko się nie poddawać i nie grzeszyć 😂
20210428_135355.jpg20210428_084053.jpg20210427_204805.jpgja w szpitalu dostaje więcej jak w domu 🤣🤣🤣🤣
 
Do góry