reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jakieś przedłużone działanie mają te hormony, bo przecież ostatni transfer miałam w grudniu...
Ja się naprawdę boję, że to mogą być początki menopauzy, zwłaszcza, że AMH miałam już dawno bardzo niskie... 😢
Ja tez borykałam sie z nieregularnymi cyklami, dlatego w drugiej fazie mam dupka i cykle regularne.
Nie obawiam sie tez ze powstały torbielki czynnościowe.
 
gdzie Ty jesteś, bo to pl to na pewno nie jest ;)
W Es .
Dostaje 4 posiłki
Obiad I Kolacjia to 2 dania ciepłe + owoc Lub jogurt
Śniadanie i podwieczorek to kawa tost owoc Lub ciastka i sok .
Co dzień dzwoni pano i daje mi wybór obiadu i kolacji 3 pozycje 1 dania i 3 pozycje 2 dania .
Tv i wifi darmo 😉pokój z łazienką 1 osobowy 😁
 
Powtórzą za kilka dni ten test No i usg w niedzielę będę miała będzie mój lekarz z kliniki miał dyżur . Bo z tymi lekarzami różnymi i każdy swoją teorię można ocipiec.....
Niestety tak to jest z tymi lekarzami. Najlepiej zachować spokój, a przynajmniej starać się myśleć pozytywnie.
 
@Aduś16 co u Ciebie? Jak się czujesz?
Mam nadzieję, że wszystko dobrze 😘
Hej kochana, żyje po staremu, zaraz pyknie mi 7 tydzień leżenia, a to dopiero ukończony 21tc jak niekończący się maraton 😉 Mama przyleciała i musi się izolować to wymyślam i gotuje mi dobroci 😜
A jak wizyta w klinice nowej, jakiś plan już ustalony ??
 
Witam ja po wizycie miałam 28.04
29+ 2 Wiktoria waży 1423 g .
Na wizytę zwiezli mnie na wózku bo dzień wcześniej trafiłam do szpitala z krwawieniem....
Leżę na sofie czytam książkę mokro ... Mówię Kurde idę do łazienki majtki mokre - jakby woda ( w poprzedniej ciąży pękł mi worek owodniowy Ale to nie były te ilości wody) mówili że przy krążku więcej wplawów. No nic umyłem się przebrała idę na sofe siadam mokro .....
Wracam do łazienki krew majtki, spodnie zalane....
Dzwonię do sąsiadki że za 5 minut pod klatką potrzebuje na szpital ( stary w pracy godzinę drogi od domu ) do starego żeby jechał na szpital że jadę z sąsiadka.
Do prywatnego szpitala gdzue mnie prowadzą i gdzie planuje CC mam ok 40-60 minut zależy od korków.
Dotarłam mąż akurat też już wchodził.
Krzyczę że krwawie A jestem w 29 tc . To wózek i zawiezli od razu do gabinetu .
Na podpasce krwi chwilowo nie bylo wylatywaly te wody .....
Szyjka bez zmian twarda zamknięta, na usg wód dużo.
Przyjęcie na szpital podejrzenie przerwania worka owodniowego , krwawienie .po badaniu znów polecają krew .
Dostałam sterydy na płuca- kolejne , antybiotyk , ktg 3x na dobę po godzinę i by nie brać wieczorem clexane ......
Krwawienie się uspokoiło
Rano usg u mojego lekarza zrobił test czy wyciekaja wody

AMNIOQUICK 1 Test do badania wód płodowych​

Wynik negatywny worek chyba ocalony .... test ponoć ma 100% wiarygodności daje fałszywe wyniki pozytywne czasem gdzy jest krew .
Na usg wody bez zmian .
Krew raczej z podrażnienia przez krążek nie widać aktywnego krwawienia wczoraj i dziś już nie krwawie.
Leżę na obserwacji ....
Skurczy istotnych brak jak się pojawia dostanę atosiban .
Pozdrawiamy
Zobacz załącznik 1265289
O kurde, ale strachu się najadlas co... 29tc to już dużo bezpieczniej nawet jeśli w gre wchodzi przedwczesny porod ale napewno jeszcze posiedzi w środku do duzo bezpieczniejszego etapu. A badali czy to nie jest żadna infekcja bo przy bardzo skróconej szyjce to jest dodatkowe ryzyko.. Bierzesz jakieś probiotyki profilaktycznie?
 
No ja za tabsy zawsze chętna 😜😍 wino tez ogarnę 😜 ale narazie jestem PUPO ( pregnant until proven otherwise) wiec winko odstawiam ;) za to relanium😋😋😋
Ja właściwie nie mam zaleceń od lekarza odnoście tego relanium bo wysepilam od niego receptę jak mi mówił, ze nie potrzebuje atosibanu bo u mnie była implantacja ( biochem i ciąża pozamaciczna) wiec raczej nie ma sensu na to kasy wydawać. Lekarz przepisał mi 2 mg relanium ale moja dziołcha @Camilleka przyslala mi 5 mg tableteczki :) ale to tylko przez pierwsze dwa- trzy dni biorę i już niet.
2mg zostawiam na czarna godzinę jak to mówią :)
Jak tam na relanium 😜 kiedy testujesz?? Coś czuję w kościach że to "ten" transfer Twój wlasnie 😉
 
O kurde, ale strachu się najadlas co... 29tc to już dużo bezpieczniej nawet jeśli w gre wchodzi przedwczesny porod ale napewno jeszcze posiedzi w środku do duzo bezpieczniejszego etapu. A badali czy to nie jest żadna infekcja bo przy bardzo skróconej szyjce to jest dodatkowe ryzyko.. Bierzesz jakieś probiotyki profilaktycznie?
Mocz mam badany co tydzień . I we wtorek na przyjęciu też posiew robili infekcji nie ma . Tu uważają że probiotyki to średni pomysł nie dają.
Szyjke mam 15 mm twarda zamknięta
I jeszcze z 5 mm takiej miękkiej której lekarz od wczesnych porodów nie mierzy. Ona tam jest ale dla niego nie spełnia żadnej funkcji . Dlatego te mm szyjki to naprawdę pojęcie bardzo rozległe .... zależy kto mięrzy i jaka ma teorię 😉
Szyjka jest w Hiszpańskiej normie od 28 tc jesli ma 15 mm jest ok
 
reklama
Mocz mam badany co tydzień . I we wtorek na przyjęciu też posiew robili infekcji nie ma . Tu uważają że probiotyki to średni pomysł nie dają.
Szyjke mam 15 mm twarda zamknięta
I jeszcze z 5 mm takiej miękkiej której lekarz od wczesnych porodów nie mierzy. Ona tam jest ale dla niego nie spełnia żadnej funkcji . Dlatego te mm szyjki to naprawdę pojęcie bardzo rozległe .... zależy kto mięrzy i jaka ma teorię 😉
Szyjka jest w Hiszpańskiej normie od 28 tc jesli ma 15 mm jest ok
No tu właśnie wkolko tez mocz badaja. A CRP z krwi Ci badali?
Tu to samo nic nie uważają aby pomogli infekcji zapobiec ale ja ich nie słucham bo lepiej dmuchać na zimne. Pisałam do swojego polskiego zaufanego lekarza i kazal brać Provag , zero seksu ( zresztą przy krwiaku yo i tak odpada) i do napewno pomoze inknac jakiegoś świństwa. Do tego dużo naturalnych maślanek , kiszonek itd. Tak jak nie lubiłam tak stał się fanką 😅 Jak nic nie znalezli to stawiam że jeszcze długie tygodnie ciąży przed Tobą 😉 Może ten nieszczęsny krążek powoduje tyle wodnistych uplawow. Ja przy szwie mam czasem więcej uplawow takich kleistych i postanowiłam nic dopochwowo już nie brać żeby nie napędzać. A Ty jakiego proga dopochwowo bierzesz jeszcze?
 
Do góry