reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej kochana, żyje po staremu, zaraz pyknie mi 7 tydzień leżenia, a to dopiero ukończony 21tc jak niekończący się maraton 😉 Mama przyleciała i musi się izolować to wymyślam i gotuje mi dobroci 😜
A jak wizyta w klinice nowej, jakiś plan już ustalony ??
Oj już 7 tygodni leżenia? Szok, biedna jesteś. Ale najważniejsze, że synuś ma się dobrze i rośnie. Jeszcze trochę musicie zostać w dwupaku.
Dobrze, że masz mamusię. Nie dość że pomoże to jeszcze dotrzyma towarzystwa ☺
Moja wizyta całkiem spoko, lekarka bardzo fajna. Zleciła histero, kilka badań i przepisała suplementy na poprawę komórek. Także 14.05 mam histero a potem będziemy myśleć co i jak dalej. Generalnie 20.05 wracam do UK i robię sobie ze 2 miesiące przerwy, zanim zacznę nowa stymulację. Bardzo źle się ostatnio czuję więc przerwa mi się przyda. W końcu przeszłam aż 3 stymulacje w ciągu 6 miesięcy to nic dziwnego, że moje ciało i głowa mają dosyć 😔
 
reklama
Czesc dziewczyny! Wracam po niecałym roku, kiedy to na 38tys. Stronie pisałam o becie <2 teraz juz spoooro nowych wiadomości przybyło. Mam nadzieje ze przynajmniej jesli nie kazda to zdecydowana wiekszosc z Was cieszy sie juz dzieckiem lub kilkumiesieczna ciazą, tego Wam życze kochane :)
Zmienilismy klinike, jestem w trakcie 6 juz stymulacji w swoim zyciu, pomimo wieku -29lat;)
W sobote punkcja plus biopsja u męza. Transfer w kolejnym cyklu, niestety, muszą mnie wyciszyc bo jak zwykle hiperka.
Nie bójcie sie zmienić kliniki, mowie z doswiadczenia, moglabym ksiazke pisac ale dopiero teraz czuje sie zdiagnozowana w 99% i czuje ze kurcze trafimy i w koncu to bedzie ten czas dla nas, ale nie ma co sie nastawiac zbyt wczesnie ;) niestety czekaja mnie zastrzyki z heparyny od samego poczatku.
Tak tylko chcialam sie przywitac, wiecie jak to jest, czlowiek zawsze szuka wsparcia czy chce sie wygadac, a nikt nie zrozumie nas lepiej niz inna kobieta z podobnymi problemami :) trzymajcie sie cieplo i niech już w koncu przyjdzie ta wiosna!
Witamy ☺
Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało ✊✊✊
W jakiej klinice teraz jesteś?
 
Oj już 7 tygodni leżenia? Szok, biedna jesteś. Ale najważniejsze, że synuś ma się dobrze i rośnie. Jeszcze trochę musicie zostać w dwupaku.
Dobrze, że masz mamusię. Nie dość że pomoże to jeszcze dotrzyma towarzystwa ☺
Moja wizyta całkiem spoko, lekarka bardzo fajna. Zleciła histero, kilka badań i przepisała suplementy na poprawę komórek. Także 14.05 mam histero a potem będziemy myśleć co i jak dalej. Generalnie 20.05 wracam do UK i robię sobie ze 2 miesiące przerwy, zanim zacznę nowa stymulację. Bardzo źle się ostatnio czuję więc przerwa mi się przyda. W końcu przeszłam aż 3 stymulacje w ciągu 6 miesięcy to nic dziwnego, że moje ciało i głowa mają dosyć 😔
Koniecznie zregeneruj się kochana i odpocznij. Trzeba oczyścić głowę i ciało. Jakie suple będziesz brała?
 
Aaaa bo to życzenia i debata o spermuszce była 😂. Wydało się że @Gonia0605 lubi sobie od czasu do czasu wąchnąć😎. Ale się twardo wypiera 😜 Ja jestem porządna i się brzydzę 😎
A gdzie ty te ciuchy kupiłaś jak galerie zamknięte 🤔
Ja w tamtym tygodniu skończyłam obsadzać moje pierwsze poletko z truskawkami 🥳. Wyszło około 100 sadzonek, więc mam nadzieję, że będę żreć w lato 🤩
Ileee 😱😱😱😱 ja mam 20 i ponoć będzie duzooo owoców 🙈 (tak teściu stary sadownik powoedzial 🙈)
 
Oj już 7 tygodni leżenia? Szok, biedna jesteś. Ale najważniejsze, że synuś ma się dobrze i rośnie. Jeszcze trochę musicie zostać w dwupaku.
Dobrze, że masz mamusię. Nie dość że pomoże to jeszcze dotrzyma towarzystwa ☺
Moja wizyta całkiem spoko, lekarka bardzo fajna. Zleciła histero, kilka badań i przepisała suplementy na poprawę komórek. Także 14.05 mam histero a potem będziemy myśleć co i jak dalej. Generalnie 20.05 wracam do UK i robię sobie ze 2 miesiące przerwy, zanim zacznę nowa stymulację. Bardzo źle się ostatnio czuję więc przerwa mi się przyda. W końcu przeszłam aż 3 stymulacje w ciągu 6 miesięcy to nic dziwnego, że moje ciało i głowa mają dosyć 😔
To najważniejsze ze jest plan ! Skoro robisz przerwę przed kolejna stymulacja polecam Cu dorzucić suple w zastrzykach, ubichinon i selen, glutation. W Niemczech przy słabym amh I odpowiedzi na stymulacje zalecają i dają dobre efekty, ja sama je stosowałam przed moimi stymulacjami rok temu. Wyślę Ci na priv linki do nich bo muszę odszukać...
 
Witajcie dziewczyny. Mam pytanie. Tydzień temu badalam tsh i mialam wynik 2,0. Wczoraj powtórzyłam badanie i wynik 5,3. Dzisiaj odbyl sie moj pierwszy transfer w Czechach. Czy którejs z Was udał się transfer mimo wysokiego tsh? Dodam, ze biorę mase leków. Estrofem, encorton, prolutex, crinone, duphaston, neoparin, accofil. Na tsh biorę Letrox 75 i 50 na zmianę, a mimo to tsh szaleje. Boje się, że to wpłynie na powodzenie transferu.
 
Witajcie dziewczyny. Mam pytanie. Tydzień temu badalam tsh i mialam wynik 2,0. Wczoraj powtórzyłam badanie i wynik 5,3. Dzisiaj odbyl sie moj pierwszy transfer w Czechach. Czy którejs z Was udał się transfer mimo wysokiego tsh? Dodam, ze biorę mase leków. Estrofem, encorton, prolutex, crinone, duphaston, neoparin, accofil. Na tsh biorę Letrox 75 i 50 na zmianę, a mimo to tsh szaleje. Boje się, że to wpłynie na powodzenie transferu.
Wydaje mi się że obydwa wyniki nie są za dobre, powinnaś udać się do endykynologa. Najlepsze ponoć jesg w granicy 1. Ja tam znawczynią nie jestem ale z tego co słyszałam i czytalam tak jest.
 
Wydaje mi się że obydwa wyniki nie są za dobre, powinnaś udać się do endykynologa. Najlepsze ponoć jesg w granicy 1. Ja tam znawczynią nie jestem ale z tego co słyszałam i czytalam tak jest.

Tak, też czytałam, ze powinno być między 1-2. Bylam z tym wynikiem u endo i zlecila mi Letrox 75 i 50 żeby spadlo, a tu taka niespodzienka i jest jeszcze gorsze. Biednemu zawsze wiatr w oczy.
 
Koniecznie zregeneruj się kochana i odpocznij. Trzeba oczyścić głowę i ciało. Jakie suple będziesz brała?
Oj tak, sama już czuję że jestem na wykończeniu. Nawet mój mąż mówi, że taka zmarnowana to jeszcze nie byłam 🥴
Mam brać koenzym, Fertilwoman plus, modulator homocysteiny, resweratrol, omega 3 i biosteron.
 
reklama
To najważniejsze ze jest plan ! Skoro robisz przerwę przed kolejna stymulacja polecam Cu dorzucić suple w zastrzykach, ubichinon i selen, glutation. W Niemczech przy słabym amh I odpowiedzi na stymulacje zalecają i dają dobre efekty, ja sama je stosowałam przed moimi stymulacjami rok temu. Wyślę Ci na priv linki do nich bo muszę odszukać...
Dziękuję bardzo 😘
 
Do góry