reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja wierzę, że doktor się Wami dobrze zaopiekuje [emoji3590]
Do Gdyni, bo spodobało mi się podejście lekarki naszej @Evela.6
Proszę, nie namawiajcie mnie na innego lekarza, bo nie mam na to siły i czasu. Dla mnie lekarze w klinikach niepłodności to banda bezdusznych biznesmenów.
Mam dosyć lekarzy facetów, chcę w końcu porozmawiać z kobietą i usłyszeć jej zdanie.
Decyzja zapadła. W poniedziałek się okaże, czy znalazłyśmy nić porozumienia
 
Cześć dziewczyny,
Jestem dziś 11dpt, 5 dniowej blastki, od 6tego dnia testuje sikaczami (w nl nie można tak po prostu pójść na bete trzeba mieć skierowanie) 6 tego dnia nie pokazało nic potem bardzo blada kreseczka pojawiala się ale po czasie, dzis test rano niestety nic, lekarz kazał mi tu testowac dopiero 16dpt ale czuję się jak na okres, dzis rano odrobinę różowej krwi na papierze a potem brązowe plamienie więc chyba nic z tego :( , czy wy odstawialyscie progesteron od razu jak dostawialyscie okres? Czy brałyście dalej żeby dobry poziom utrzymywał się do następnego transferu?
Jeszcze się ludze ze może być implantacyjne, co myślicie? Brązowe plamienie to oznaka niskiego progesteronu prawda? Poradźcie coś proszę, nie wiem kiedy go odstawić:(
 
Jeszcze się ludze ze może być implantacyjne, co myślicie? Brązowe plamienie to oznaka niskiego progesteronu prawda? Poradźcie coś proszę, nie wiem kiedy go odstawić:(
Progesteronu nie odstawiaj sama dopiero jak lekarz Ci powie ...musisz czekać cierpliwie wiem że jest ciężko ale nie przeskoczysz niczego
Brązowe plamienia też są oznaką niskiego progesteronu masz rację ,ale też są oznaką ciąż biochemicznych ...więc kochana tylko spokój i czekanie ci zostało co się dalej będzie działo zobaczysz
 
reklama
Nie ...teraz próbuje jeszcze ivf zobaczymy co z tego bedzie ...może ten Acoffil pomoże i heparyna plus biopsja endometrium
ale rozważam różne za i przeciw 🤔 a mąż jest pierwszy do adopcji ja niestety mam mieszane uczucia dlatego do podjęcia decyzji warto zasięgnąć opinii innych
Musisz to czuć. Jak będziesz miała wątpliwości to będziesz się męczyć a po co to? Ja też o tym myślałam wcześniej ale ja to chciałabym dziecko których rodzice np zginęli w wypadku, nie chciałabym komplikacji. A to nie ma tak łatwo. Więc sobie odpuściłam w ogóle te myśli..także to musisz czuć ty sama. Mąż rozumiem jest za. To o tyle w razie co masz łatwiej
 
Do góry