reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak bardzo czekałam na swoją pierwszą wizytę w nowej klinice, czwartek był już tak blisko ale oczywiście mi ją przekładają [emoji36][emoji36][emoji36] Jak bym chciała iść do lekarza którego sobie wybrałam to termin za trzy tygodnie no normalnie masakra [emoji36][emoji36][emoji36] Jeszcze tam nawet nie byłam a już mnie zaczynają denerwować chyba to dobrze nie wróży [emoji23][emoji23][emoji23] Wizyta przesunięta na 27.04
Nie denerwuj się. Trudno. Nie przeskoczysz tego, ale wiem jak takie sytuacje WKU🤬
 
Witajcie dziewczyny ,czy któraś z was może transportowała z kliniki do kliniki nasienie lub zarodki?Muszę załatwić transport nasienia i znaleźć transport ze Szczecina do Poznania .Czy może któraś z was co wie na ten temat?Byłabym bardzo wdzięczna.
 
Witajcie dziewczyny ,czy któraś z was może transportowała z kliniki do kliniki nasienie lub zarodki?Muszę załatwić transport nasienia i znaleźć transport ze Szczecina do Poznania .Czy może któraś z was co wie na ten temat?Byłabym bardzo wdzięczna
hej. ja transportowalam ale w Wawie między klinikami i zlecalam w klinice. Nie masz takiej mozliwosci w nowej klinice żeby zlecić transport? wtedy w starej dajesz dyspozycję wydania zarodków A w nowej umowę na transport i przyjecie. i oni wszystko powinni między sobą ogarnąć mając twoje zgody i umowy.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny ,czy któraś z was może transportowała z kliniki do kliniki nasienie lub zarodki?Muszę załatwić transport nasienia i znaleźć transport ze Szczecina do Poznania .Czy może któraś z was co wie na ten temat?Byłabym bardzo wdzięczna.
Hej Kochanie :) jednak przenosisz? Gdzie do POznania -iNVI.. =MED? pOZDRAWIAM :)
 
Kochana ja mówię sobie ze obym do 40 się wyrobiła 😉a jak się nie uda nawet i po 40 nie będę mamą to będę globtr
no wlasnie każdy z nas ma inne priorytety i wybory i każde trzeba szanować
Ja zawsze idę za głosem serca i tego co czuje choć z tylu głowy rozsądek tez mnie pilnuje bym nie zwariowała 😉😁
Marzycielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Wróciłaś???? Co u Ciebei??????????????????????? :)))))
 
reklama
Do góry