reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mam jeszcze daty, mam nadzieję że w środę już ustalimy.
Ogólnie dodaje mi tylko ten steryd doustnie ale dawki nie znam jeszcze. Reszta w sumie jak przy poprzednim transferze Acard, neoparin, Plaquenil i jeszcze nie wie czy Atosiban będzie konieczny mimo, że ostatnio miałam.
Mam nadzieję, że to wystarczy[emoji120]
Czyli plaquentil tez miałaś już wcześniej? A To Ci wtedy też Invicta zleciła czy inny lekarz ? To dość silny lek, nawet nie wiedziałam że Invicta go zleca. Może właśnie tego sterydu zabrakło i teraz zadziała ;)
 
reklama
A dla mnie te 1500 to w tej chwili w zupełności wystarczająco... Nawet przestało mi się chcieć słodyczy... szejków nie piję dodatkowo, bo już nie mam miejsca, nie chcę dodawać sobie kalorii... Na razie mam zamówione jedzenie do 9 maja, potem zobaczę...
Dla mnie 1500 to trochę mało . W sumie nie wiem ile ostatecznie pochłaniam, na razie dietę komponuje sobie sama. Zobaczymy za dwa miesiące, za dwa miesiące mam wizytę u lekarza, wtedy warzenie i pomiary.
 
Czyli plaquentil tez miałaś już wcześniej? A To Ci wtedy też Invicta zleciła czy inny lekarz ? To dość silny lek, nawet nie wiedziałam że Invicta go zleca. Może właśnie tego sterydu zabrakło i teraz zadziała ;)
Tak, brałam go wcześniej z zaleceń mojej poprzedniej doktor z Invicty[emoji6] silny i ciężko dostępny. Też mam nadzieję, że tylko tego sterydu mi brakowało i tym razem się uda[emoji110]
 
Dla mnie 1500 to trochę mało . W sumie nie wiem ile ostatecznie pochłaniam, na razie dietę komponuje sobie sama. Zobaczymy za dwa miesiące, za dwa miesiące mam wizytę u lekarza, wtedy warzenie i pomiary.
Mało, bo myślisz, że byłabyś głodna czy myślisz że to za mało w stosunku do zapotrzebowania? Wiem, że za duży ujemny bilans też nie będzie działał na dłuższą metę...
Jesteś pod opieką lekarza, to najważniejsze... Ja też nie będę cały czas na pudełkach, zamówiłam to, żeby trochę się nauczyć co jeść i w jakich ilościach, bo niby przeszłam w życiu wiele diet i wiem dużo o zdrowym odżywianiu, to jednak popełniam błędy, bo wyglądam jak wyglądam...
 
Dziewczyny czy uważacie, że te trzy weryfikację po transferze(3,6,10 doba) , które Invicta robi są bardzo ważne? Wiem, że w innych klinikach tego nie praktykują i wiem ile nerwów Mi to ostatnio zjadło. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tego i szybciej wrócić do UK[emoji848]Jak szybko po transferze można latać? Są jakieś przeciwwskazania?
Tez bym tego nie robiła... progesteronu mamy duże dawki nie sadze żeby go było za mało a jeszcze nie każdy jest widoczny we krwi wiec wyniki chyba nie sa adekwatne, a beta prawdę Ci powie i tak nie wcześniej niż 7dpt;)
 
Dziewczyny właśnie spływają mi badania... Możecie powiedzieć co myślicie... Kolejne mają być pod koniec tygodnia... A na 2 muszę czekać około 21 dni chodź prosiłam aby były szybciej...
Halo halo ponawiam pytanie 🙈czy z tych wyników coś wynika? Dziś dopiero mam rozmowę z hematologiem... Bo nie odbierał telefonu i dopiero dziś będę wiedziała kiedy mam wizytę
 
Dziewczyny właśnie spływają mi badania... Możecie powiedzieć co myślicie... Kolejne mają być pod koniec tygodnia... A na 2 muszę czekać około 21 dni chodź prosiłam aby były szybciej...
Tak na moje oko to tylko homocysteina mogła by być troszkę niżej tj poniżej 8 ale nawet taka nie jest zła poprostu do ciąży najbardziej optymalny poziom między 6 a 8. Zacznij łykac metylowany kwas foliowy i B12 i obniży Ci się, lub kup sobie gotowy suplement modulator homocysteiny
 
Dziewczyny czy uważacie, że te trzy weryfikację po transferze(3,6,10 doba) , które Invicta robi są bardzo ważne? Wiem, że w innych klinikach tego nie praktykują i wiem ile nerwów Mi to ostatnio zjadło. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tego i szybciej wrócić do UK[emoji848]Jak szybko po transferze można latać? Są jakieś przeciwwskazania?
ja bym teraz nie robiła już:) tylko dała sobie więcej progesteronu tak profilaktycznie:) no a beta to juz g uwazania wracaj do męża 😀
 
reklama
A dla mnie te 1500 to w tej chwili w zupełności wystarczająco... Nawet przestało mi się chcieć słodyczy... szejków nie piję dodatkowo, bo już nie mam miejsca, nie chcę dodawać sobie kalorii... Na razie mam zamówione jedzenie do 9 maja, potem zobaczę...
A Ty ćwiczysz? Bo jeśli tak to 1500 kalorii to jest bardzo mało. Ja teraz wzięłam 1600, ale teraz nie ćwiczę i mam raczej siedziacy tryb pracy więc myślę, że tak 1600 - 1700 to dla mnie idealnie na redukcji oczywiście.
 
Do góry