reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja mdlisci mialam do 5 miesiaca TRAGEDIA🤢 Mi ogolnie wszystko smierdzi i nic nie pachnie🤦‍♀️ Ja jak pprzewietrze sypialnie to do pierwszego siusiu moge spac ale juz wracam do salonu.Dzisiaj maz bedzie skrecal komode to moze smrod lakieru odejdzie na drugi plan przy zapachu nowego mebla😉
Ja wymiotowałam do samego porodu.. to pozostawia traumę 😖🤣
 
reklama
Przykro mi razem z Tobą 😪 musisz być silna bo wierzę, że jeszcze los uśmiechnie się do Ciebie. Jak już ochłoniesz to zrób sobie badania immunogiczne, chyba że już miałaś. Coś jest nie tak, że przy takich pięknych i zdrowych zarodkach oraz wysokiej becie tak to się skończyło . Ja w piątek jadę na wizytę serduszkową i powiem Ci, że mam obawy odnośnie pustego jaja.. bety dawno nie diagnozowalam.. na pewno w ogromnych strachu wyruszę w piątek na wizytę 😔
Trzymam kciuki za piątkową wizytę żeby wszystko było dobrze ✊
 
Dziewczyny jakie grube endometrium miałyście do transferu? Za 2 dni mam transfer na cyklu sztucznym a moje endo od piątku stoi w miejscu na 0.88cm i już pewnie nie wzrośnie. Czy to nie za mało?
Zawsze miałam grube a teraz takie słabe 🥴 Kuwa zawsze coś
 
Dziewczyny jakie grube endometrium miałyście do transferu? Za 2 dni mam transfer na cyklu sztucznym a moje endo od piątku stoi w miejscu na 0.88cm i już pewnie nie wzrośnie. Czy to nie za mało?
Zawsze miałam grube a teraz takie słabe 🥴 Kuwa zawsze coś
Prawdopodobnie od 8 mm jest prawidłowe do transferu. U. Mnie za każdym razem koło 10mm.przy ostatnim transferze 11
 
Dziewczyny jakie grube endometrium miałyście do transferu? Za 2 dni mam transfer na cyklu sztucznym a moje endo od piątku stoi w miejscu na 0.88cm i już pewnie nie wzrośnie. Czy to nie za mało?
Zawsze miałam grube a teraz takie słabe [emoji3061] Kuwa zawsze coś
Ja 4 dni przed transferem miałam 11mm a dniu transferu to nawet nie wiem
[emoji2368]
 
Dziewczyny jakie grube endometrium miałyście do transferu? Za 2 dni mam transfer na cyklu sztucznym a moje endo od piątku stoi w miejscu na 0.88cm i już pewnie nie wzrośnie. Czy to nie za mało?
Zawsze miałam grube a teraz takie słabe 🥴 Kuwa zawsze coś
Wiem że małe to 6. Czyli nie jest źle. W normy się łapie na pewno. Nie przejmowałabym się na twoim miejscu.
 
reklama
Ok czyli jakby co nie zaszkodzi, nie wiem czemu ten moj lekarz taki na nie, nawet dla psychicznego samopoczucia kobiety w ciąży lepiej chyba żeby nie musiała się bac ze prog za niski...a jakby mi lekarz nie chciał już przepisać to tylko na receptę dostanę nie? Chyba że mu nasciemniam że mam plamienia, to może wtedy nie będzie miał z tym problemu
W razie czego mogłabym odkupic od Ciebie? Duży zapas masz?
Wiem za szybko się martwię bo najpierw test pozytywny ale wole być przygotowana na różne opcje;)
Odstapie ,nie ma problemu 😉z tym , że mam różne rodzaje. Kupowałam , gdzie sią dało 🤣🤣🤣i robiłam zapasy 🙈ale progesteron ,to progesteron . Ja je łączyłam .
 
Do góry