reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
bonja tyje a nie wiem skąd 😱
Jem normalnie nawet mniej oponka rośnie 🤬
No to nie jest to spowodowane io czy cukrzyca. Moze jesz to czego nie trzeba. Proponuje chociaz przez tydzień zapisywac w zeszycie co jesz i pijesz z najmniejszymi szczegółami i udac sie do dietetyka. Tycie tez może być zwiazane z hormonami, pcos czy nietolerancjami pokarmowymi.
 
Dzien dobry Paniom, pozwalam podczytać wasz wątek dziewczyny, gdyż w zeszły czwartek moja doktor zapowiedziala mi, że z wynikami mojego partnera to tylko in vitro wchodzi w grę.. Nie wiem od czego zacząć, przytłacza mnie ta wizja i gubię się.. Choć widzę, że jestescie tu i dajecie radę!
Cześć, jeżeli już zdecydowaliście się to pierwszy ważny krok za Wami. Na początku wydaje się że badań jest dużo, leków wiele, wszystko otrzymujesz rozpisane. Ja codziennie zaznają miałam się z dawkami czy to do stymulacji czy do transferu, żeby tylko czegoś nie przeoczyć. Wszystko jest do przejścia, mimo że to strasznie wygląda na początku, pozniej wpadasz w jakiś tryb tego wszystkiego. Duża ilość wizyt, kłucia igłą. My wszystkie dajemy radę, i każda para, która rozpoczyna przygodę z invitro musi przygotować się na wiele emocji, pytań. Jeżeli masz silne wsparcie w mężu na pewno dacie radę 😊 do dzieła, bo szkoda czasu!
 
W środę byłam na USG i był pęcherzyk z zarodkiem ale jeszcze bez bijącego serca bo to 5 tydzień.Na kolejne USG mam iść w piątek ale chyba przyspieszę wizytę..
Który dzień po transferze? A kiedy lekarz mówił że już będzie widać? Dziwne że mi powiedział że będe mieć wizytę serduszkową w 26 dpt 5dniowej blastki
 
W środę byłam na USG i był pęcherzyk z zarodkiem ale jeszcze bez bijącego serca bo to 5 tydzień.Na kolejne USG mam iść w piątek ale chyba przyspieszę wizytę..
Ja bym nie przyspieszała znacznie wizyty, bo jeśli coś sie zatrzymało, to pęcherzyk będzie widoczny tak jak ostatnio a serduszka nie będzie i lekarz i tak powie że trzeba przyjść w piątek. A jak jest wszytko ok to też raczej serduszka jeszcze nie bedzie.
I tak jak dziewczyny piszą, lepiej już tej bety na tym etapie nie robić, bo różnie z nią bywa i może napędzić stracha.
 
reklama
Do góry