reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
5- cio, ale była wczesna blastka 1AB, najgorzej, że testy mnie oszukaly bo widać było cień i trochę to mi rano dało nadziei.
nadzieja zawsze umiera ostatnia :( to juz na wiadomo100%? jaka wyszla beta?
przepraszam ale nie wiem co to znaczy wczesna blastka myslalam ze wczesna bo podana w 3 dniu a to chodzi o poziom rozwoju ?
 
Dziś jest 7dpt, tak wyszedł dzisiaj cień na teście.
@PelnaNadzieji85 ja też się bardzo nie znam, ale zarodek stadium blastki osiąga w 5 dniu, w czwartym jest morula. I w tym 5 dniu ocenia się jaka to blastka, czasem trzyma się do 6 doby i sprawdza czy blastka się rozwija.
 
To idziemy prawie łeb w łeb[emoji85] ja wczoraj miałam transfer. U mnie kazali leżeć 5min na fotelu i jeszcze 15 na łóżku. Też mam zrobić betę za 10 dni, ale chy a zrobię po 7 dniach bo nie wiem czy wytrzymam...hehe
Ja mam gdzieś jeszcze w domu test ciążowy, i chyba też go wykorzystam szybciej😉 mi kazali sie ubrać i sio...
 
reklama
Do góry