reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mnie wyszło cd 138 podwyższone dostałam 3 antybiotyki na 14 dni potem Po następnych 14 ( bo działają nieco dłużej antybiotyki ) miałam kolejną histero by to sprawdzić jeśli nadal by były to kuracji trzeba powtórzyć ( tak mi mówił) skuteczność transferu przy podwyższonym Białku cd 138 jest ..... żadna.
Cd138 i cd56 to co innego? Miałaś antybiotyki a oni się raczej na tym znają. Miałaś drugą histero?
 
reklama
reklama
Cd138 i cd56 to co innego? Miałaś antybiotyki a oni się raczej na tym znają. Miałaś drugą histero?
Ta to co innego cd i numerek to każde inne bialko/bakterie.
Ja miałam ok 20 nie pamiętam teraz .
W styczniu wszystkie ok
W sierpniu cd 138 podwyższone- 3 antybiotyki wrzesień i kolejne histero sprawdzające wynik poprawny i po histeto( w czasie oczekiwania na wynik ) odrazu transfer
 
Do góry