reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powtórzyłam betę.
Morula 4 dobra.
31.03 - 11 dpt. 120
02.04 - 13 dpt. 231 .
Niby przyrost w normie ale beta nie szaleje. Na początku powinna lepiej przyrastać.
Ostanio z takimi wynikami było puste jajo płodowe ;(
To, że ostatnio tak było to nie znaczy, że teraz też tak musi być! Przyrost jest! Kiedy masz wizytę?
 
No ale norma jest 66% na 48 h, to po co się martwić na zapas?
Z tą norma 66% to też tak nie jest, na początku rośnie szybciej potem zwalnia a te kalkulatory tego nie biorą pod uwagę i trzymają się sztywno tych 66%. Mając trochę transferow za sobą to nie jest matwienie się na zapas tylko takie podejście aby się miło zaskoczyć zamiast rozczarować. Ja to rozumiem, każdy sobie radzi ze stresem podczas testowania po swojemu, nie ma jednej recepty dla wszystkich
 
Dziewczyny ja podam swoje wyniki pierwsze 3dpt były jeszcze wiadomo po aktywacji endometrium mogły by. Wysokie: bhcg 98,7 progesteron 10,29, estradiol 301dzis jest 7dpt i są następujące: bhcg 91,5 progesteron 17,3 estradiol 564.
Następna weryfikacja będzie 12dpt.
Dziś miałam jakieś takie skurcze w dole brzucha jak na okres, ale przeszły. Pierwsze trzy dni po Et też tak miałam.
Co o tym myślicie?
 
Dziewczyny ja podam swoje wyniki pierwsze 3dpt były jeszcze wiadomo po aktywacji endometrium mogły by. Wysokie: bhcg 98,7 progesteron 10,29, estradiol 301dzis jest 7dpt i są następujące: bhcg 91,5 progesteron 17,3 estradiol 564.
Następna weryfikacja będzie 12dpt.
Dziś miałam jakieś takie skurcze w dole brzucha jak na okres, ale przeszły. Pierwsze trzy dni po Et też tak miałam.
Co o tym myślicie?
Coś się dzieję, jakaś implantacja raczej była bo zastrzyk szybciej spada. Tylko chyba niski progesteronchyba ,że bierzesz jakieś leki które nie wychodzą we krwi ?? A co mówi lekarz ?
 
Czyli takie konkretne leczenie. Ja miałam sama biopsje plus badanie cd138 jak dobrze pamietam. Unidox solutab juz teraz dostałam na 5 dni.
Ehh aż sie boje ze cos wyjdzie i znowu wszystko sie obsunie w czasie.
Tez go pytałam czy po leczeniu robi sie ponowna biopsje żeby sprawdzić czy jest Ok i mowil ze nie ma takiej potrzeby
Mnie wyszło cd 138 podwyższone dostałam 3 antybiotyki na 14 dni potem Po następnych 14 ( bo działają nieco dłużej antybiotyki ) miałam kolejną histero by to sprawdzić jeśli nadal by były to kuracji trzeba powtórzyć ( tak mi mówił) skuteczność transferu przy podwyższonym Białku cd 138 jest ..... żadna.A gdzie udalo Ci się zrobić cd 138 ? Bo to w Polsce dość nowe badanie koleżanka w Warszawie próbowała i było bardzo Ciężko....
 
Ostatnia edycja:
Mnie wyszło cd 138 podwyższone dostałam 3 antybiotyki na 14 dni potem Po następnych 14 ( bo działają nieco dłużej antybiotyki ) miałam kolejną histero by to sprawdzić jeśli nadal by były to kuracji trzeba powtórzyć ( tak mi mówił) skuteczność transferu przy podwyższonym Białku cd 138 jest ..... żadna.
To może powinnam sie cieszyć ze sie tak mną zajął po pierwszym nieudanym transferze a nie zamartwiać ze nie moge podejść od razu do crio.
A udał sie transfer po wyleczeniu ?
 
reklama
Coś się dzieję, jakaś implantacja raczej była bo zastrzyk szybciej spada. Tylko chyba niski progesteronchyba ,że bierzesz jakieś leki które nie wychodzą we krwi ?? A co mówi lekarz ?
Być może mam jakiś problem z progesteronem? Jak robiliśmy cykl stymulowany do pobrania jajeczek to też pamiętam miałam niski. Biorę luteinę dopochwowo 4 x 2 i doustnie 4x2 sztuki. Myślisz zwiększyć? Lekarz powiedział że na tę chwilę jest ok bo progesteron wzrósł
 
Ostatnia edycja:
Do góry