reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej js lecze sie u doktora, on ma swoja nowa klinike ovi a zabiegi w parens robi. dawaj znsc msla Mi na priv jskvys chciala wiecej info. doktor jsk cos nie daje hormonu wzrostu do stymulacji. mnir za drugin razem mega wystymulowal, bylp duzo o same aa i bb. dawaj znac jskbys chciala wiecej informacji
Dziękuję, odezwę się na dniach na priv 😘
 
reklama
@mala_Mi 80 a możesz zmienić lekarza w tej klinice w Czechach, żeby inny cię prowadził do transferu. Może mają tam kogoś bardziej kompetentnego, porażka jakaś ten lekarz, chyba nie wie ile jest ciąż po 40, plus Twoje amh jest ok no i nie zapominajmy że macie dobry zarodek! Myślę że warto się skonsultować z kimś innym, nawet z tej kliniki. W razie jeśli się nie uda to szukałabym kliniki w Polsce.
Wiesz, że też przeszło mi przez myśl, żeby zmienić lekarza. Ale już chyba nie ma sensu, za 2 tygodnie po prostu pojadę i on mi zrobi transfer i tyle. Tam wszyscy mają wizyty tylko u niego 🥴
Coraz bardziej myślę o klinice w Polsce, tylko która???
 
W normach laboratorium jest od 11 do 44 więc chyba nie tak najgorzej? Tak. Te standardowe dawki mam. Rozmawiałaś kiedyś o niskim progu z lekarzem?
Wejdź na forum embriologiczne novum;

Poziomy progesteronu po stymulacji hormonalnej mnogiej owulacji lub po transferze w cyklu naturalnym mogą bardzo się różnić od tych w cyklu sztucznym i są nieporównywalne. Zazwyczaj zleca się oznaczenie poziomu progesteronu razem z oznaczeniem poziomu hormonu ciążowego, czyli beta hCG 13 – 15 dni po transferze. Oba oznaczenia pozwalają ustalić czy pacjentka jest w ciąży i czy ciąża ta nie jest zagrożona. Wcześniejsze jego oznaczanie w trakcie stymulacji ma na celu określenie czy śluzówka macicy nie jest przedwcześnie dojrzała, co może spowodować niemożność zagnieżdżenia zarodka. Z kolei w drugiej fazie cyklu, fazie lutealnej, prawidłowy poziom progesteronu warunkuje optymalne środowisko do zagnieżdżenia i rozwoju wczesnego zarodka. Uznaje się ze powinno to być ok. i ponad 25 ng/ml. Po transferze podaje się określone z góry ilości progesteronu, najczęściej pod postacią leków dopochwowych, aby utrzymać powyższe stężenie progesteronu..
 
reklama
Gdzie w Pl zrobiłaś to badanie ? Cd 138 ?
Powodzenia.
Taki kod podawał o ile nie przekręciłam lekarz rejestratorce jak płaciłam.
Lecze sie w Parens. Najpierw miała byc sama biopsja ( skrobanki) ale lekarz zadecydował o pobraniu jeszcze wycinka o wlasnie wtedy podał ten kod. A za dwa tygodnie dowiem sie co rzeczywiście mi tam pobrał.
A to jest jakieś rzadko sporykane badanie ? 🤔
 
Do góry