reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem , ale boję się pustego jaja. Strasznie niski ten przyrosy 90% co 48 h.
Nie wiem czy pamiętasz jak pisałam o mojej drugiej becie po 4 dniach, średnia 92%i też byłam zestresowana a 3 weryfikacja dała mi przyrost 130%. Także te skokowe przyrosty są różne. Nie martw się 😉 A Ty jak miałaś puste jajo płodowe to zawsze beta przyrastała poniżej 100%? Gdzieś czytalam, że nawet wysokie przyrosty nie dają gwarancji na obecność zarodka..
 
reklama
Robilas w innym labie ? Stąd mogą być małe rozbieżności, ja w tej ciąży mialam wyjsciowo wysoka bete ale jeden przyrost tez był tuż poniżej 100% bo robilam w 2 labach i się niepotrzebnie martwiłam. Powtórz we wtorek ale w tym samym labie to będziesz mieć porównanie. Uważam że jest dobrze
No ale norma jest 66% na 48 h, to po co się martwić na zapas?
 
Robilas w innym labie ? Stąd mogą być małe rozbieżności, ja w tej ciąży mialam wyjsciowo wysoka bete ale jeden przyrost tez był tuż poniżej 100% bo robilam w 2 labach i się niepotrzebnie martwiłam. Powtórz we wtorek ale w tym samym labie to będziesz mieć porównanie. Uważam że jest dobrze
Dziękuję. Macie rację trzeba się cieszyć i czekać co los przyniesie. Teraz jajkowe święta to może i u nas jakieś pisklaki się wyklują ;).
 
@mala_Mi 80 a możesz zmienić lekarza w tej klinice w Czechach, żeby inny cię prowadził do transferu. Może mają tam kogoś bardziej kompetentnego, porażka jakaś ten lekarz, chyba nie wie ile jest ciąż po 40, plus Twoje amh jest ok no i nie zapominajmy że macie dobry zarodek! Myślę że warto się skonsultować z kimś innym, nawet z tej kliniki. W razie jeśli się nie uda to szukałabym kliniki w Polsce.
 
Wiem , ale boję się pustego jaja. Strasznie niski ten przyrosy 90% co 48 h.
Niski to jest 50%, u Ciebie jest dobrze. Ja mialam 256, a 48h pozniej 470 czy jakoś tak. I do glowy mi nie przyszło, ze to nisko.
A pierwsza ciaza z brta 148 w 13dpt 3dniowca i klinika powiedziala: nie powtarzać, jest dobrze. I bylo.
Uwierz w kropka. Nie ma powodu do zmartwien.
 
Cześć
U mnie wszystko w porządku byłam na kontroli i lekarz powiedział że wszystko dobrze ,że dzidzia ładnie rośnie.Te upławy takie to najprawdobodobniej przez luteine.28.04 zapisałam sie na prenatalne.
A wszystkim starający życzę powodzenia 🥰Żeby wszystko ułożyło się po Waszej myśli.🥰
A mam pytanie,bo zjadłam rozmiaryn dzisiaj był na obiad na ziemniaczkach i mam pytanie mógł zaszkodzić?Naczytałam się w i Internecie że go nie wolno w ciazy,a ja nie wiedziałam i zjadłam i mam teraz wyrzuty sumienia?że coś może się stać..
 
reklama
Do góry